Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 15:34:50

Анекдот дня! Гарного настрою!

02.01.2013   13:29Агенцiя

Обожнюю ожеледь ... 4 шпагати, 2 сальто, 5 ластівок і я на навчанні :)

Куме, не лежіть обличчям у холодцю-застудитесь! переляжте в олів'є!!!
   
Рецепт борщу по-чоловічому: Береш 55 кг жінки і ставиш біля плити на 40 хвилин до повної готовності борщу.

Найдурніший заєць - це той, який думає, що якщо добре себе вести, то вовки не посміють його з'їсти.

Пішохід! Переходячи дорогу, пам'ятай: цей світ - зелений, той світ - червоний!

Якщо жінка миє підлогу, вона вірить що та стане чистішою, якщо миє чоловік, то вірить що підлога скоро закінчиться.

Перший закон кота: випадково прокинувся - поїж!
Другий закон кота: спи чутко!


- Навіщо тобі вуха? - Запитує вихователька малюка.
- Щоб все бачити.
- Але ж для цього є очі.
- Так-то воно так. Але якщо не буде вух, шапка сповзе на очі і я нічого не побачу.

З метою створення сім'ї познайомлюсь з чоловіком! Щоб я могла Вас впізнати ... тримаєте в руках жіночу норкову шубу 52 розміру! !

На уроці історії в школі:
- Вовочка, коли закінчилося середньовіччя?
- Коли з'явився Інтернет, Марія Іванівна.

Після невдалого побачення:
- Ти що, мене навіть на маршрутку не проведеш??
- Я думав ти на мітлі сьогодні…


Чоловік прокидається ранком після страшного перепою. Запитує жінку: — Новий рік минув? — Минув. — А яке сьогодні число? — Друге січня. — А перше було?

Сказала ж чоловікові: "Давай розлучимося цивілізовано, як усі люди: тихо-мирно." Так ні ж, приїхав п'яний, з гармоністом і натовпом спільних друзів

Група туристів в тайзі втратила 15 літрів спирту.
Два тижні людям довелося існувати на їжі і воді ..

Якщо ви заблукали в тайзі, то кричіть якомога голосніше. Таким чином, ви не дасте померти занесеному в Червону книгу уссурійському тигру.

- Вовочко! Відійди зараз же від клітки з тигром!
- Не бійся, мамо, я нічого йому не зроблю!

Вчора змішав коньяк "Наполеон" з коньяком "Кутузов" ...
На ранок відчув всю тяжкість війни 1812 року ...

Останні новини Чернігівщини

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

5 лютого: цей день в Україні і світі

5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34

День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини