Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 04:22:40

Гороскоп на тиждень з 31 грудня по 6 січня

30.12.2012   13:48Агенцiя

Овен (21.03—20.04). Бiльше рiшучостi — тодi у вас з’являться чудовi можливостi для змiн i покращення особистих якостей.

Життя битиме через край, отож бiльшiсть планiв доведеться переглянути. Новорiчнi свята обiцяють корисні знайомства.

Дні: спр. — 2; неспр. — 3.

Телець (21.04—21.05). Спробуйте не кидати слiв на вiтер, а пiдкрiпити свої обiцянки дiями, iнакше ризикуєте пiдiрвати авторитет. Свої думки краще не вiдстоювати перед начальством. Новий рiк ви зустрiнете без пригод.

Дні: спр. — 2; неспр. — 31.

Близнюки (22.05—21.06). На цьому тижнi будуть вдалими поїздки. З начальством краще не конфлiктувати, навiть якщо це стосується фiнансiв. Вiльний час бажано присвятити родинi.

Дні: спр. — 5; неспр. — 4.

Рак (22.06—23.07). На цьому тижнi веселощi та радiсний настрiй супроводжуватимуть вас скрiзь. Нарештi вдасться досягти бажаного. Для вас дуже важливими будуть зустрiчi з друзями i активний новорiчний вiдпочинок.

Дні: спр. — 6; неспр. — 1.

Лев (24.07—23.08). Можуть з’явитися термiновi справи. З появою додаткового навантаження зосередитися буже важко. Не соромтеся просити допомогу. Найкращий вихiд із цiєї ситуацiї — перекинути всю вiдповiдальнiсть на колег.

Дні: спр. — 31; неспр. — 5.

Діва (24.08—23.09). Домашнi та сiмейнi справи вийдуть на перший план. У четвер ви отримаєте важливу iнформацiю. Не будьте самовпевненi, це тiльки ускладнить стосунки з оточуючими. Новий рiк важливо вiдсвяткувати в родинному колi.

Дні: спр.— 2; неспр. — 4.

Терези (24.09—23.10). У вашому життi є багато радiсних моментiв, якими грiх не подiлитися. Дехто з ваших знайомих перейде у розряд друзiв. Ви вiдчуєте приплив енергiї, треба тiльки правильно нею розпорядитися.

Дні: спр. — 6; неспр. — 3.

Скорпіон (24.10—22.11). Якщо захочете внести кардинальнi змiни в життя, попередьте близьких і друзів. Враховуючи всі зауваження i заперечення, ви досягнете значно бiльшого. Мир i гармонiя в родинi — це ваша заслуга, але не варто нагадувати про це дуже часто.

Дні: спр. — 5; неспр. — 1.

Стрілець (23.11—21.12). У вас грандiознi плани на майбутнє, можливо, краще вибрати з цього щось найважливіше? Усе залежить вiд вашого фiнансового становища. Вiрогiднi далекі поїздки, якi дозволять вiдволiктися вiд основних проблем.

Дні: спр. — 4; неспр. — 6.

Козеріг (22.12—20.01). На цьому тижнi вiрогiднi конфлiкти з керiвництвом, декому навiть доведеться шукати нове робоче мiсце. У п’ятницю до вас завiтають несподiванi гостi. У Новому роцi хтось iз вас зустрiне свою другу половинку.

Дні: спр. — 2; неспр. — немає.

Водолій (21.01—19.02). Вирiшуючи важливi питання, не нехтуйте поради родичiв i близьких. Настає сприятливий час для кар’єрних досягнень, але для цього доведеться пiдвищити професiйний рiвень. У вихідні проявiть рiшучiсть i активнiсть.

Дні: спр. — 1; неспр. — 2.

Риби (20.02—20.03). Якщо виникнуть якiсь суперечки з друзями, то майбутнє розставить усе на свої мiсця. Не вiдмовляйтеся вiд додаткових зобов’язань, iнакше можете втратити не тiльки заробiток, а й потрiбних людей.

Дні: спр. — 5; неспр. — немає.

Останні новини Чернігівщини

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі 13:05

17 вересня в рамках робочого візиту директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик та начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту Юрій Сухомлин відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка та ознайомились з ходом реконструкції будівлі із застосуванням заходів теплореновації.

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова 12:59

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Ніжин: збір громадських проектів 12:39

Проекти приймаються щороку, починаючи з 1 вересня по 30 вересня (протягом одного місяця).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:36

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За вісім місяців на обороноздатність країни платники  Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору 11:53

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини