Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 квітня, 03:21:00

Презентація збірки “Вибори на Чернігівщині 2012: результати моніторингу”

24.12.2012   17:27Агенцiя

24 грудня у прес-клубі “Чиста політика” відбулося представлення інформаційного збірника “Вибори на Чернігівщині 2012: результати моніторингу”.

Це видання підготовлене Чернігівською громадською організацією “Освітній центр “Ініціатива” в рамках виконання проекту “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Як повідомив голова ЧОЦ “Ініціатива” Павло Пущенко, протягом червня – листопада 2012 року в Чернігівській області Чернігівською громадською організацією “Освітній центр “Ініціатива” був реалізований проект “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”.

Проект був спрямований на запровадження незалежного громадського моніторингу за виборчим процесом на Чернігівщині та донесенням інформації про результати моніторингу до широких верств громадськості.

Впродовж реалізації проекту в кожному з 6 виборчих округів за виборчим процесом спостерігали довготермінові спостерігачі ЧОЦ “Ініціатива”.

А в день виборів 28 жовтня 2012 року по всій області було задіяно 100 короткотермінових спостерігачів та 10 мобільних груп, що здійснювали спостереження на виборчих дільницях за процесом голосування та підрахунку голосів.

Логічним підсумком проекту було видання збірника матеріалів за результатами моніторингу. До брошури увійшли узагальнюючі матеріали про особливості виборчого процесу в Чернігівській області та в окремих округах, результати моніторингу місцевих ЗМІ на виборчу тематику, громадські висновки та рекомендації.

Наклад видання 260 примірників, що буде поширене по бібліотекам області та надане всім зацікавленим.

ЧОЦ "Ініціатива"

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 520 нових випадків COVID-19

Виявлено 520 нових випадків COVID-19 21:18

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 22 квітня в області зафіксовано 520 нових випадків COVID-19.

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка 15:12

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури 20.04.2021 із направленням обвинувального акту до суду завершено досудове розслідування стосовно 2-х мешканців Прилуцького району, які спільно за попередньою змовою групою осіб таємно викрали чуже майно.

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій 15:03

21 квітня голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко обговорила з представниками обласної Ради Церков та релігійних організацій, правоохоронними органами концепцію відзначення Вербної Неділі, Великодня та проведення поминальних днів в області в умовах карантинних обмежень.

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва 14:55

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.