Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 03:59:44

З медичної точки зору підстави для звільнення Ю. Луценка відсутні, - лікар

24.12.2012   15:48Агенцiя

Про це начальник сектору охорони здоров'я управління ДПтСУ в Чернігівській області С.Волкова повідомила під час перерви у судовому засіданні, яке сьогодні проходить у Менській виправній колонії.

"Я хочу підкреслити, що стан здоров'я пацієнта задовільний, а такий діагноз, як цироз печінки, у нього взагалі відсутній. І знаєте, більшість з тих діагнозів, які сьогодні звучали від адвокатів, пацієнт не має і ніколи не мав. Тому я здивована тим, звідки і навіщо адвокати вигадують Луценку відсутні у нього хвороби", - сказала вона.

За словами лікаря, Ірина Луценко просила про включення до складу медичної комісії МОЗ певних рекомендованих нею фахівців.

"Всі вони, а це 5 висококваліфікованих медиків, професорів, були включені до складу комісії. І всі вони підтвердили висновки, які були зроблені раніше чернігівськими лікарями", - уточнила С. Волкова.

Начальник сектору охорони здоров'я управління ДПтСУ в Чернігівській області також наголосила на тому, що стан здоров'я Ю.Луценка задовільний, і він знаходиться під постійним наглядом медперсоналу.

"Відсутні будь-які скарги від нього на роботу медиків колонії, наразі він отримує усе призначене та рекомендоване йому медикаментозне лікування, а інформація про неотримання пацієнтом протягом 20 днів ліків взагалі не відповідає дійсності", - сказала лікар.

Вона також додала, що у Ю. Луценка не діагностовано жодного захворювання, які входять до переліку хвороб, що є підставою для подання в суд матеріалів про звільнення засудженого від подальшого відбування покарання.

"Насправді, такі проблеми зі здоров'ям, як у Ю. Луценка, має кожен другий українець", - додала вона.


http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/660601
 

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини