Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 20:04:46

Новий сервіс для платників – реєстратори розрахункових операцій з електронною контрольною стрічкою, -

24.12.2012   11:24

така тема прес-конференції, яку провели у податковій службі Чернігівської області.

З 1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання стає обов’язковим подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій до органів державної податкової служби в електронному вигляді.

“Дані норми не вводять додаткових зобов’язань, а лише змінюють старий порядок надання звітності”, – повідомив начальник управління податкового контролю ДПС у Чернігівській області Євгеній Шульга. – Звітувати з нового року підприємці будуть не на паперових носіях до 15 числа кожного місяця, як зараз, а в електронному вигляді – через Інтернет. Мета нововведення – створення комфортніших умов ведення бізнесу.

По-перше, передавання інформації у електронному вигляді до органів ДПС надасть можливість платникам податків зекономити час. По-друге, це зменшить витрати на утримання касової техніки, адже відтепер не буде необхідності друкувати паперову контрольну стрічку та зберігати її протягом 3-х років. По-третє, використання електронної контрольної стрічки значного скоротить кількість перевірок, – наголосив завідувач сектору контролю за проведенням готівкових розрахунків управління податкового контролю ДПС у Чернігівській області Ігор Єсипенко.

Користувачам касової техніки при її придбанні або заміні необхідно обов’язково звертатись до Центрів сервісного обслуговування або виробників РРО.

За словами податківця, перехідний період для впровадження РРО з використанням електронної контрольної стрічки триватиме півроку. А з 1 липня 2013 року настає відповідальність – за неподання звітності з РРО в електронному вигляді застосовуватиметься фінансова санкція у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Для роз’яснення деталей переходу на нову форму електронної звітності фахівці податкової служби області розробили брошуру, яка поширюється через центри обслуговування платників податків. А детальнішу інформацію з цього питання можна почерпнути на офіційних сайтах ДПСУ, НБУ або зателефонувати до ДПС у Чернігівській області за номером: 652-955.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.