Апеляційна палата ВАКС залишила в СІЗО чернігівського нардепа Гунька
Апеляція Вищого антикорупційного суду залишила під вартою народного депутата від фракції «Слуга Народу» Анатолія Гунька із заставою у 30 млн грн.
Рішення ухвалили судді апеляції Даниїла Чорненька, Сергій Боднар та Ігор Панаід, інформує «Центр протидії корупції».
Раніше, 9 серпня 2023 рішенням слідчого судді Віктора Маслова нардепа взяли під варту прямо в залі суду, при цьому йому визначили альтернативну заставу в розмірі 30 млн грн.
Захист просив змінити запобіжний захід на цілодобовий арешт із браслетом або зменшити розмір застави до 5,3 млн грн. За словами адвокатів, стан здоровʼя Гунька, який є інвалідом I групи, не дозволяє йому перебувати в СІЗО.
Також адвокати наполягали на тому, що підозра необґрунтована і кваліфікація дій Гунька є помилковою, бо він нібито не мав жодних повноважень у сфері обробки земель.
Як відомо, нардепа з 208-го округу Анатолія Гунька підозрюють в одержанні 85 тисяч доларів за допомогу приватному підприємцю в отриманні державних земель в оренду.
"Час Чернігівський"
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).