До річниці подвигу Героїв Крут
29 січня 2013 року в області відзначатиметься 95-та річниця подвигу Героїв Крут. Чернігівською облдержадміністрацією розроблено обласний план заходів, відповідно до якого передбачено провести необхідні ремонтні та реставраційні роботи, заходи з благоустрою та впорядкування об'єктів, пов'язаних з подвигом Героїв Крут, проведення урочистостей зі вшанування пам'яті Героїв Крут, а також низки інформаційних та культурних заходів.

До річниці подвигу Героїв Крут
Основними заходами з відзначення пам'ятної дати стане проведення 29 січня 2013 року мітингу-реквієму на території Меморіального комплексу "Пам'яті Героїв Крут" (с. Пам'ятне Борзнянського району) за участю керівництва облдержадміністрації, широких кіл громадськості та ЗМІ, а також проведення в місті Ніжині урочистого концерту, присвяченого річниці подвигу Героїв Крут. Цього ж дня відбудеться відкриття тематичної виставки Чернігівського обласного історичного музею ім. В. В. Тарновського у Меморіальному комплексі "Пам'яті Героїв Крут".
Крім цього, з нагоди відзначення 95-ї річниці подвигу Героїв Крут у навчальних закладах області відбудуться науково-практичні конференції, тематичні уроки, виховні години, засідання за круглим столом тощо.
До курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників при обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. К. Д. Ушинського запропоновано включити тематичні лекції з історії Української революції. У січні - лютому 2013 року в Державному архіві Чернігівської області буде працювати тематична фотодокументальна виставка.
У засобах масової інформації Чернігівщини будуть розміщені статі, тематичні публікації та інші матеріали, присвячені подіям під Крутами у січні 1918 року.
Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.