Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 23:14:25

У Семенівській громаді шахедом частково зруйнована будівля міської ради

22.08.2023   10:48Агенцiя

У Семенівці внаслідок нічного удару дрону-камікадзе "Шахед" частково зруйнована адміністративна будівля міської ради.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на Семенівського міського голову Сергія Деденка.

"Пошкодження серйозні. Дах, перекриття, поверхи, вікна. Навпроти — будинок культури, там вилетіло пару вікон. Ми не вважаємо, що це глобальне пошкодження. Вилетіло — будемо міняти".

За його словами, незначних пошкоджень зазнали ще кілька будинків: "у когось шифер пошкодило, у когось вікна повилітали, сарай пошкоджено в одному з приватних будинків". За словами Деденка, будівля міськради стоїть на площі, навколо неї немає житлових будинків, тому й значних ушкоджень вони не зазнали.

Загиблих немає.

Нагадаємо, увечері 21 серпня російські війська запустили "Шахед" по одній з прикордонних громад Чернігівщини та влучили у цивільний об'єкт.

Як пізніше повідомили в ОК "Північ", дрон вдарив по Семенівці.

ФОТО ОК Північ

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини