Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 22:55:06

До Дня працівників суду

13.12.2012   13:32

15 грудня своє професійне свято відзначають працівники суду. З цієї нагоди в апеляційному суді пройшли урочисті збори, в яких взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівники силових структур та відомств, представники суддівського корпусу та працівники судів області.

З вітальним словом до колег та гостей урочистостей звернувся голова апеляційного суду Садіг Тагієв.

Вітаючи зі святом присутніх, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко відзначив, що у громадянському суспільстві суд є дієвим механізмом захисту прав і свобод людини та інтересів держави.

«Від ефективного функціонування судової влади значною мірою залежить стабільність у державі й довіра громадян до всіх її інститутів. Тому подальше вдосконалення судової системи в Україні сприятиме утвердженню сильного та справедливого суду, зміцненню його авторитету.

Суд – основа державності. Тільки суд ставить останню крапку в усіх суперечках і позовах, визнає провину і визначає міру покарання або виправдовує.

Своїми рішеннями – які після набрання законної сили є обов’язковими до виконання усіма органами державної влади, юридичними та фізичними особами на всій території України – суд спонукає як пересічних громадян, так і посадових осіб поважати і виконувати закони держави», - наголосив очільник області.

Говорячи про судову систему, Володимир Хоменко відзначив її постійно зростаючу роль у становленні й розвитку демократичної Української держави, підвищенні рівня правової і соціальної захищеності кожної людини. Адже реалізація конституційних засад судочинства, наближення його до світових та європейських стандартів стали пріоритетами нашої держави.

У процесі здійснення реформаційних перетворень, що відбуваються в країні, важливе місце належить удосконаленню діючої судової системи.

«В одному зі своїх виступів щодо модернізації системи управління Президент України Віктор Янукович зазначив: «Ефективна судова реформа є практичним кроком до модернізації країни та реальним шляхом до європейської спільноти». Глава держави наголосив: «В країні має працювати справедливий, чесний суд, що діє за законом і захищає права кожного громадянина. Саме це – вимога та надія громадян України».

Як свідчить статистика, останнім часом українці все частіше звертаються до судів за захистом своїх прав. Не виняток і суди нашої області, кількість звернень до яких щороку збільшується», - зауважив голова облдержадміністрації.

Він також висловив переконання у тому, що висока професійність працівників судових органів та щоденна сумлінна праця стануть надійною запорукою дотримання законності в системі органів судочинства Чернігівщини; що високоповажний суддівський корпус області завжди залишатиметься вірним складеній присязі, гідно виконуватиме свої високі обов’язки в ім’я справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини.

З нагоди свята Володимир Хоменко вручив відзнаки облдержадміністрації кращим працівникам судів області.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини