Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:45:21

Хаб «МедіаБаза. Чернігів» організував неформальну зустріч чернігівських медійників із начальником МВА Дмитром Брижинським

22.06.2023   14:20Агенцiя

21 червня, у хабі «МедіаБаза. Чернігів» відбулася зустріч журналістів із начальником Чернігівської міської військової адміністрації Дмитром Брижинським у форматі «оф-рекордс».

Метою зустрічі була спроба  виявити проблемні моменти та  покращити комунікацію між представниками чернігівських ЗМІ та начальником МВА.

Під час відвертої розмови медійники навели конкретні приклади коли зіштовхувались з проблемою отримати вчасно коментар з актуальних питань або ж не могли зв'язатися з Дмитром Брижинським.

Також, журналісти мали змогу задати начальнику МВА відверті запитання про призначення на посаду, політичні конфлікти та стосунки з представниками міської ради Чернігова . В свою чергу, Дмитро Брижинський відповідав навіть на провокаційні запитання.

У результаті зустрічі чернігівські медійники та начальник МВА дійшли консенсусу щодо механізмів  подальшої співпраці та обмінялися контактами для кращої комунікації у майбутньому.

Нагадаємо, що нещодавно, під час опитування медійників, з'ясувалося, що  з начальником МВА Дмитром Брижинським чернігівські журналісти мають проблеми з комунікацією. Саме тому хаб «МедіаБаза. Чернігів» запропонував своє приміщення як майданчик для спілкування і налагодження комунікації Брижинського та журналістів.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.