Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:36:55

Над планом відновлення Чернігова працюватиме робоча група із представників міськради та експертів Агенції відновлення та розвитку

12.06.2023   13:31Агенцiя

Над планом відновлення Чернігова працюватиме спільна робоча група представників Чернігівської міської ради, експертів Агенції відновлення та розвитку та інших фахівців.

Такої домовленості досягнуто на зустрічі, яка відбулася минулого тижня у муніципалітеті., між в.о. міського голови Чернігова Олександром Ломако з представниками вищезгаданої громадської організації.

Чернігів, Миколаїв і Ніжин — міста, де Агенція відновлення та розвитку, за фінансової підтримки гранту Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI), планує реалізувати проєкт «Прозорий та ефективний процес відновлення та розвитку України на місцевому рівні». Експерти надаватимуть консультативну підтримку, проводитимуть під час роботи над створенням плану відновлення та розвитку Чернігова моніторинг дотримання національної методології, допомагатимуть виявляти можливі корупційні ризики.

Одним з ключових завдань проєкту є об’єднання зусиль територіальної громади, керівництва регіону, місцевого бізнесу і громадського сектору в процесі розробки та реалізації плану відновлення Чернігова, а також їх активна участь в ухваленні рішень. Після того, як буде встановлений конкретний план відновлення трьох міст, експерти складуть посібник з інструкцією для інших міст. І на цьому їх робота буде завершена.

— Напрямок важливий. Я розумію, що цей етап необхідний для відновлення, залучення, в першу черг, коштів української держави, також, у перспективі — репарацій та інших коштів. Тому — ми зацікавлені. Нам потрібна буде допомога й бачення, як це правильно зробити. Щодо робочої групи, я думаю, треба додати більшу кількість фахівців, зокрема, студії "Yakusha", декількох профільних управлінь, когось із депутатів міської ради. Ми вдячні, що ви допомагаєте нам. Саме нам треба працювати над відновленням. Але без державної допомоги і міжнародних партнерів ми не справимося, тому що це дуже складно, але ми будемо працювати, — сказав в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Успішний досвід такої взаємодії в перспективі може бути використаний Кабінетом Міністрів України для створення методологічних рекомендацій з реалізації планів відновлення та розвитку в інших регіонах.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.