Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 15:53:01

Терцентр соціального обслуговування надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах

11.12.2012   12:49Агенцiя

Територіальний центр соціального обслуговування Новозаводського району здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

субсидії

субсидії

Вся робота територіального центру та його відділень направлена на розширення переліку послуг, які надаються підопічним, та підвищення їх якості. Відділеннями центру надається 65 видів послуг.

На сьогоднішній день на обслуговуванні в територіальному центрі знаходиться 1235 підопічних, з них 434 ветерана війни та 443 інваліда.

Систематично проводиться обстеження матеріально-побутових умов проживання одиноких людей похилого віку, інвалідів, виявляються їх потреби, вживаються заходи по їх реалізації.

Протягом 2012 року територіальним центром виявлено і взято на обслуговування 180 осіб, в т.ч. відділенням соціальної допомоги вдома - 101 особу.

Відділенням соціально-медичних послуг обслужені вперше – 1255 осіб, повторно – 1203 особи, взято на обслуговування 29 осіб. Обстежені  також 418 учасників війни, з них 55 - інваліди війни, 10 - учасники бойових дій, 6 - в’язні концтаборів. Лікарями відділення оглянуті інваліди загального захворювання – 395 осіб, інваліди дитинства – 44 особи, ветерани праці – 743 особи, діти війни – 436 осіб, ліквідатори аварії ЧАЕС – 11 осіб.

Постійно розширюється практика надання медичної допомоги підопічним безпосередньо вдома, огляд та призначення лікування лікарями територіального центру підопічним, які за станом здоров’я не можуть самостійно відвідувати відділення соціально-медичних послуг.

Відділенням соціально-побутової адаптації обслужені 1064 підопічних, взято на обслуговування 30 осіб. Фахівцями відділення соціально-побутової адаптації проводяться різноманітні культурно-масові заходи, зокрема: до державних та релігійних свят  проведено дев’ять святкових обідів та чаювань, в яких взяли участь 212 підопічних територіального центру. В територіальному центрі діє виставка робіт підопічних.

З вересня 2012 року в територіальному центрі впроваджено соціально-педагогічну послугу „Університет третього віку”, де підопічні мають можливість оволодіти новими знаннями, отримати потрібну інформацію щодо вирішення різних життєвих ситуацій.

Відділенням організації надання адресної та грошової допомоги надано допомогу 963 підопічним на суму 26 тис. грн.

Протягом року соціально-побутові послуги отримали 824 підопічних, а саме: послуги перукаря, швачки, взуттьовика, електрика, дрібного ремонту приміщень.

Постійно проводиться робота з ветеранськими організаціями, громадськими об'єднаннями, підтримуються зв'язки з релігійними організаціями, з метою спільного надання допомоги інвалідам та одиноким громадянам похилого віку. Територіальний центр тісно співпрацює з міським осередком Товариства Червоного Хреста з питань медичного та соціально-побутового обслуговування конкретних громадян. Удосконалюються діяльність та розвиток волонтерського руху, залучаються студенти навчальних закладів та колишні працівники територіального центру до відвідування підопічних в лікарнях, надання допомоги при оформленні субсидій, придбанні продуктів харчування, ліків та ін.


За інформацією Новозаводської районної у м. Чернігові ради
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб 12:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня року в області щеплено першою та другою дозою 387 106 людей.

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини