Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 січня, 23:49:39

Податківці і громадськість обговорюють Програму лібералізації державної податкової політики на 2013 - 2014 роки

10.12.2012   11:36

Протягом останнього місяця від платників податків надходять пропозиції щодо реформування податкової політики. Після узагальнення та систематизації вони будуть узяті за основу Програми лібералізації державної податкової політики на 2013 - 2014 роки, яку ДПС України розробляє на виконання доручення Президента України.

"У цьому документі буде відображено комплекс найактуальніших та найзатребуваніших бізнесом інновацій у вітчизняній практиці оподаткування", - заявив Голова ДПС України Олександр Клименко під час розширеного засідання Громадської ради при ДПС України. За його словами, Програма лібералізації формується за принципом паритету інтересів держави та бізнесу і стане спільною "дорожньою картою", керуючися якою обидві сторони стабільно працюватимуть протягом наступних двох років.

Для того щоб програма відповідала потребам і очікуванням бізнесу ДПІ у м. Чернігові проводить зустрічі з представниками підприємств, організацій міста. Мета таких заходів - почути кожного. З початку року проведено - 24 засідання "круглого столу", 40 інших заходів, а саме зустрічі, конференції, семінари.
Підприємці також мають змогу надавати свої пропозиції через єдиний веб-портал ДПС України, спеціальні скриньки у приміщенні податкової інспекції, соціальні мережі, електронною поштою.

Чого ж хочуть учорашні візаві й сьогоднішні партнери податкової? Суб'єкти господарювання розраховують на зниження ставок і зменшення кількості податків, спрощення системи розрахунку і адміністрування податків, удосконалення законодавчої бази.

Уже найближчим часом для полегшення життя бізнесу буде запроваджено такі інновації у процесі адміністрування податків:
спрощення порядку реєстрації платників ПДВ за рахунок впровадження електронної форми реєстрації;
електронні податкові перевірки;
електронний кабінет платника податків, через який надаватимуться дистанційні податкові послуги у режимі реального часу;
спрощення податкової звітності і подальша гармонізація податкового та бухгалтерського обліку.

Звичайно, межі вдосконалення безмежні, але попередній аналіз пропозицій громадськості та  висновків фахівців продемонстрував, що очікування бізнесу переважно збігаються з планами уряду та податкової служби. "Це тішить. Неможливо приймати будь-які зміни до Податкового кодексу України без обговорення з бізнесом, громадськістю. Це надважливо, щоб ті новації, які ми пропонуємо, відображали їх думку", - вважає Олександр Клименко. Він висловив сподівання, що Програма лібералізації дасть змогу врегулювати актуальні питання податкового законодавства, а тим, хто долучився до її обговорення, - пишатися, що саме їхні ініціативи використано у Податковому кодексі України.
 

Останні новини Чернігівщини

Як стати щасливою. 8 рецептів жіночого щастя від героїнь знаменитих фільмів 15:55

"Що таке жіноче щастя: а) вийти заміж так, щоб не потрібно було працювати б) знайти таку роботу, щоб не потрібно було виходити заміж в) вигадайте свій варіант відповіді"

Смачні рецепти вихідного дня:

Смачні рецепти вихідного дня: "троянди" із творожного тіста 15:53

Печиво, про яке йтиметься далі готується просто, але вимагає трохи більше зусиль ніж звичайно. Тут доведеться мати справу із безейним кремом. Але результат того вартий: ніжне сирне тісто, яке огортає безе. І все це нагадує троянду.

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року 15:48

Намагайтеся не давати волю негативним емоціям, бо це не допоможе розрядитися, а навпаки, надовго зупинить розвиток справ і розв'язання проблем. Краще спілкуватися з приємними людьми.

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям 14:31

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила 27 пакетів медичних послуг Програми медичних гарантій на 2020 рік, які будуть безкоштовно надаватися українцям.