Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 12:12:23

Податківці і громадськість обговорюють Програму лібералізації державної податкової політики на 2013 - 2014 роки

10.12.2012   11:36

Протягом останнього місяця від платників податків надходять пропозиції щодо реформування податкової політики. Після узагальнення та систематизації вони будуть узяті за основу Програми лібералізації державної податкової політики на 2013 - 2014 роки, яку ДПС України розробляє на виконання доручення Президента України.

"У цьому документі буде відображено комплекс найактуальніших та найзатребуваніших бізнесом інновацій у вітчизняній практиці оподаткування", - заявив Голова ДПС України Олександр Клименко під час розширеного засідання Громадської ради при ДПС України. За його словами, Програма лібералізації формується за принципом паритету інтересів держави та бізнесу і стане спільною "дорожньою картою", керуючися якою обидві сторони стабільно працюватимуть протягом наступних двох років.

Для того щоб програма відповідала потребам і очікуванням бізнесу ДПІ у м. Чернігові проводить зустрічі з представниками підприємств, організацій міста. Мета таких заходів - почути кожного. З початку року проведено - 24 засідання "круглого столу", 40 інших заходів, а саме зустрічі, конференції, семінари.
Підприємці також мають змогу надавати свої пропозиції через єдиний веб-портал ДПС України, спеціальні скриньки у приміщенні податкової інспекції, соціальні мережі, електронною поштою.

Чого ж хочуть учорашні візаві й сьогоднішні партнери податкової? Суб'єкти господарювання розраховують на зниження ставок і зменшення кількості податків, спрощення системи розрахунку і адміністрування податків, удосконалення законодавчої бази.

Уже найближчим часом для полегшення життя бізнесу буде запроваджено такі інновації у процесі адміністрування податків:
спрощення порядку реєстрації платників ПДВ за рахунок впровадження електронної форми реєстрації;
електронні податкові перевірки;
електронний кабінет платника податків, через який надаватимуться дистанційні податкові послуги у режимі реального часу;
спрощення податкової звітності і подальша гармонізація податкового та бухгалтерського обліку.

Звичайно, межі вдосконалення безмежні, але попередній аналіз пропозицій громадськості та  висновків фахівців продемонстрував, що очікування бізнесу переважно збігаються з планами уряду та податкової служби. "Це тішить. Неможливо приймати будь-які зміни до Податкового кодексу України без обговорення з бізнесом, громадськістю. Це надважливо, щоб ті новації, які ми пропонуємо, відображали їх думку", - вважає Олександр Клименко. Він висловив сподівання, що Програма лібералізації дасть змогу врегулювати актуальні питання податкового законодавства, а тим, хто долучився до її обговорення, - пишатися, що саме їхні ініціативи використано у Податковому кодексі України.
 

Останні новини Чернігівщини

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні 11:41

У Чернігові відбулися дводенні змагання відкритого чемпіонату Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. На відкритий чемпіонат області приєднались учасники і з інших регіонів – близько 80 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби з 5 областей України.

Рибництво мовою цифр

Рибництво мовою цифр 11:35

Чернігівщина має значний потенціал для створення значної кількості невеликих рибницьких та аквакультурних господарств, які зможуть вирощувати товарну рибу, займатись штучним відтворенням водних біоресурсів та надавати рекреаційні послуги.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:31

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти 10:32

15 листопада у Чернігові в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбувся спільний з Українським інститутом національної пам’яті науково-практичний захід.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:23

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 листопада до 8:00 18 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини