Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 15:04:13

Володимир Хоменко взяв участь у церемонії вручення нагород переможцям обласного конкурсу “Благодійник року”

07.12.2012   10:25

6 грудня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко взяв участь у п’ятій церемонії вручення нагород переможцям обласного конкурсу “Благодійник року” імені меценатів Тарновських, яка цього року пройшла у м. Прилуки.

“Благодійник року” імені меценатів Тарновських

“Благодійник року” імені меценатів Тарновських

Як зауважив у своєму виступі керівник області, внаслідок заснування 5 років тому обласного конкурсу “Благодійник року”, пойменованого на честь відомих меценатів Тарновських, змінено саму концепцію благодійництва в області.

“Якщо раніше це були поодинокі ініціативи окремих меценатів, то сьогодні благодійництво – важливий напрям у роботі багатьох підприємств і установ, невід’ємний атрибут суспільно свідомого громадянина, почесний обов’язок політика, депутата місцевої ради, громадського діяча.

Відрадно, що шляхетні традиції доброчинності меценатів Розумовських, Галаганів, Тарновських на Чернігівщині сьогодні гідно продовжують сучасні благодійники: керівники приватних компаній, представники благодійних фондів та доброчинних організацій, бізнесмени, волонтери й усі небайдужі громадяни”, – наголосив Володимир Хоменко.

Завдяки допомозі учасників конкурсу на Чернігівщині відновлювались храми, ремонтувалися школи та дитячі садки, з’являлися спортивні майданчики, а заклади охорони здоров’я отримували нове сучасне устаткування і обладнання. Не залишились поза увагою меценатів спортивні та культурно-масові заходи, підтримка науково-видавничої справи. Коштом благодійників надавалася допомога людям з особливими потребами, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Володимир Хоменко відзначив також працю волонтерських організацій, що надають допомогу громадянам, які опинились у складних життєвих обставинах. Тому цього року конкурс збагатився ще однією номінацією – “Кращий волонтер”, яка розширює коло його учасників, додає позитивного суспільного резонансу.

“І не так важливий розмір наданої допомоги. Головне, щоб ішла вона від щирого серця, з великою любов’ю до рідного краю, до людей, які живуть і працюють на древній і прекрасній Чернігово-Сіверській землі.

Адже, даруючи радість ближньому, кожен з нас виконує святий обов’язок перед Богом і людьми, бо людина приходить у цей світ для радості, і немає більшої втіхи ніж дарувати її іншим.

А добрі справи учасників нашого конкурсу дарують всім жителям області найголовнішу і найкоштовнішу річ – віру в добро і взаємодопомогу, надію на краще майбутнє”, – підкреслив очільник області.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник вручили переможцям дипломи та відзнаки “Чернігівський симаргл”.

А переможцями конкурсу цього року стали:

В номінації “Благодійник року – приватна особа” переможцем став меценат, благодійник, Почесний громадянин міста Прилуки, Юрій Коптєв.

Ще один переможець у номінації “Благодійник року – приватна особа” – народний депутат України, обраний по 206-му виборчому округу, благодійник та меценат Владислав Атрошенко.

Також перемогу у номінації “Благодійник року – приватна особа” здобув Почесний громадянин міста Прилуки, депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко.

У номінації “Благодійник року – всеукраїнська бізнес-структура” переможцем, за рішенням оргкомітету, стала компанія “Товариство з обмеженою відповідальністю “Житло-Буд”” м. Київ, почесний президент Іван Куровський, народний депутат України, обраний по 209-му виборчому округу.

У номінації “Благодійник року – благодійник-початківець” переміг Олександр Ковальов, директор Товариства з обмеженою відповідальністю “Чернігівська Автомобільна Компанія”.

В номінації “Благодійник року – регіональна бізнес-структура” переможцем визначено сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Дружба-Нова”, генеральний директор Сергій Гайдай.

Також переможцем номінації “Благодійник року – регіональна бізнес-структура” стало товариство з обмеженою відповідальністю “Наташа – Агро”, генеральний директор Олександр Мороз.

У номінації “Благодійник року – кращий волонтер” переможцем стала Реґіна Гусак голова правління Чернігівської міської молодіжної громадської організації “Міський молодіжний центр „Жменя”.

В номінації конкурсу “Благодійник року – неприбуткова організація” переможцем став благодійний фонд “Слов’янський”, директор комітету благодійного фонду Тамара Бондар.

Ще один переможець у номінації конкурсу “Благодійник року – неприбуткова організація” – “Благодійний фонд журналу “Единственная”, президент благодійної організації Інна Катющенко.

І у номінації “Благодійник року – представник малого бізнесу” переможцем став приватний підприємець Юрій Міклухо-Маклай, с. Калитянське Козелецького району.

 

Останні новини Чернігівщини

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:40

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини