Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 03:32:52

У Чернігові готуються до вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14.11.2011   12:43

Під головуванням заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова відбулося перше засідання організаційного комітету з нагоди проведення Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

У засіданні взяли участь представники відділів та управлінь Чернігівської міської ради, комунальних підприємств та військових частин міста.

“День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відзначається в Україні, згідно з Указом Президента, щороку 14 грудня”, – нагадав С. Віхров. Він зазначив, що в державі та у нашому місті, зокрема, проходитимуть відповідні заходи. “Ми повинні організувати злагоджену роботу всіх служб для забезпечення проведення запланованих заходів належним чином”, – підкреслив заступник міського голови.

Із попереднім планом присутніх ознайомив начальник управління культури міської ради Олег Васюта.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини