Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 04:50:09

У нас іншого вибору, ніж стояти за свою землю, немає. І ми відстоїмо, вкотре в історії нашого міста, — Владислав Атрошенко

21.09.2022   17:19Агенцiя

21 вересня відбулася 21-ша позачергова сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко розпочав засідання виступом з нагоди Дня міста.

    "Я хочу всіх містян привітати з Днем міста.

    Ми його вперше святкуємо у військовий період. Це символічно. Це звісно не свято, це відзначення Дня міста. Але, тим не менше, місто має 1300-літню історію і коли в московських кабінетах комусь вбачається якась історія, що вона починалася і весь світ, мабуть,  починався з москви, то, очевидно, що це не так. Чернігову вже було кілька сотень років, коли москви ще не було.

    Ми можемо пізніше, після нашої Перемоги, аналізувати помилки, які ми зробили і несемо такі страшні жертви зараз, але, як би там не було, у нас іншого вибору, ніж стояти за свою землю, немає. І ми відстоїмо нашу землю, вкотре в історії нашого міста.

    Правда з нами і Господь Бог з нами. Я абсолютно щиро в цьому переконаний.

    Однозначно, Росія прорахувалися в двох факторах: в тому, що українці не будуть боронити свою землю і, що західний світ буде роз’єднаний і цей крок (війна — ред.) буде непомічений, і всі будуть безкінечно стурбовані, і жодної підтримки не буде. На сьогоднішній день, абсолютно тверезо дивлячись на ситуацію, росії треба шукати якомога швидше таке політичне рішення, щоб повиводити свої війська, зберегти життя своїх дітей і наших хлопців, ось таке рішення ще якось може призупинити той крах до якого рухається росія.

    Наша справа захищати нашу землю за таких обставин, які створила росія, а, на майбутнє, безумовно, треба після Перемоги зробити аналіз помилок.  Питань дуже багато і на ці питання свого часу треба дати відповіді.  

    І на майбутнє, очевидно, потрібно і питання внутрішньої і зовнішньої політики коригувати. Пріоритети повинні бути розвитку держави, а не розкрадання і розпаду державних інституцій. Повинні бути вимоги чіткі приходу у владу керманичів, а не з вулиці на міністерські посади, повинна бути кадрова школа, повинні укріплюватися державні інституції і, безумовно, потрібно вирулювати економічну ситуацію. Очевидно, що під час війни нам буде допомога, а далі — конкурентний світ, де всі хочуть продати товар, а не купити.  

    Окреме питання з тим, що не можна воювати за ідеали демократії назовні і топтати їх всередині країни.  З цим треба буде наводити порядок і ставити з голови на ноги.

    І, як би там не було, найтяжчі часи будуть після Перемоги. Але це вже будуть інші часи, принаймні, не будуть гинути українці, кращі з кращих.

    Я переконаний, що у Чернігова є майбутнє і воно багато в чому залежить від нас.

    З Днем міста!"

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини