Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 05:37:47

U-LEAD допомагає Чернігову налагодити співпрацю із французьким Реймсом

01.09.2022   13:21Агенцiя

Чернігів за підтримки U-LEAD налагоджує партнерство із французьким Реймсом. 30 серпня відбулась перша онлайн зустріч голів громад. Владислав Атрошенко обговорив з Арно Робіне, мером Реймса перші кроки у співпраці.

У Чернігові росіяни знищили частину міської інфраструктури, 863 багатоповерхові житлові будинки та понад 2000 приватних осель чернігівців зруйновані. Сьогодні громада відновлюється, Реймс має досвід такої роботи, адже після Першої світової війни був у схожих умовах.

«Ми бачимо багато паралелей між нашими містами. Ми маємо схожу історію, - зазначив мер Реймса Арно Робіне - У нас теж є схожий сумний досвід – Реймс, як і Чернігів, також отримав статус міста-героя і мав пройти через процес відновлення після масштабних руйнувань під час Першої світової війни. У цьому процесі нас масово підтримали наші партнери та друзі, і ми вважаємо своїм обов’язком надати таку ж підтримку тепер і українцям».

Це була перша зустріч, її мета - налагодити контакт та знайти спільні ідеї. Посадовці обговорили можливі проєкти у сфері водопостачання та водоочищення, підтримки молоді та дітей, роботи з архівами в обох містах, розвитку туризму та культури, особливо з огляду на кандидатуру Реймса на Культурну Столицю Європи 2028 року. Владислав Атрошенко розповів про розвиток міста до 24 лютого і про наслідки російської агресії.

“Нам важливий ваш досвід та технології у цьому процесі. Нас чекає складна зима, війна ще триває, але ми маємо вистояти й відбудувати місто. Ваша підтримка важлива”, - вважає Владислав Атрошенко.

Перша зустріч була організована за підтримки U-LEAD. Заступник директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Андрей Хорват підтримав зусилля громад до співпраці. 

«Будуємо спільно мости довіри, допомагаємо громадам знайти саме тих європейських партнерів, разом з якими реалізовуватимемо спільні проєкти», - Андрей Хорват, звернувся заступник директора Програми “U-LEAD з Європою».

Програма ULEAD з Європою активно сприяє розвитку таких ініціатив. Це створює нові можливості для громад України. Передусім у процесі залучення допомоги на відновлення інфраструктури та гуманітарні проєкти. Крім того, нові добросусідські стосунки дозволяють налагодити сталі культурні, освітні та економічні зв’язки.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини