Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 05:39:09

Український Ніжин та латвійське місто Прейлі підписали угоду про співдружність та співпрацю

24.08.2022   10:56Агенцiя

У 2016 році за ініціативи народного депутата Олександра Кодоли було укладено Протокол про співпрацю між місцевим самоврядуванням Прейльського краю та місцевим самоврядуванням міста Ніжина.

Відтоді Ніжин та латвійське місто Прейлі почали співпрацю у сфері освіти та культури. Вже кілька років поспіль місцеве самоврядування міста Прейлі та депутати Латвійського сейму організовують відпочинок для дітей з Ніжина.

В умовах повномасштабної збройної агресії рф щодо України, з перших днів громада Прейлі надавала гуманітарну допомогу нашому місту, чим довела свою солідарність з українським народом

Днями керівники Прейльского краю та Ніжина уклали угоду про партнерство, співдружність та співпрацю, яку в урочистій атмосфері підписали голова Прейльської повітової ради Арійс Вуканс та міський голова Ніжина Олександр Кодола. Підписана угода має на меті обмін досвідом в освіті, культурі, мистецтві та спорті менеджменті, запозичення позитивного досвіду з питань місцевого самоврядування, реалізацію спільних програм у соціальній сфері тощо. Сторони також зобов'язалися реалізувати спільну програму соціальної підтримки, розробку проектів сприяння економічному розвитку, посилення обміну інформацією тощо.

Прейлі згідно з угодою надаватиме підтримку самоврядуванню міста Ніжина, а також допомогу українським біженцям, які знайшли прихисток у Латвії.
 
 
Ніжинська міська рада
 


Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини