У Чернігові в День Української Державності підняли синьо-жовтий стяг
Попри неспокійний ранок, над Чернігівщиною до Дня Державності підняли прапор.
					«Вперше і саме під час війни ми відзначаємо День Державності.
Що таке державність? Це демократичні засади політичної організації суспільства, наша самоідентифікація, наша суверенність, наша мова, звичаї та ідеологія.
Все те, що понад тисячу років твориться поколіннями свідомих громадян у межах чітко визначених кордонів і зберігається там, де фактично перебувають українці.
Все те, на що сьогодні підняли руку зі зброєю. Все те, чого ми не віддамо. Все те, що відстоюємо.
І ніхто не має сумнівів чи варто це робити.
Бо держава – це громадяни.
Свідомі, вільні, незламні», — наголосив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Послуги без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільний ЦНАП 09:43
На Бобровиччині команда місцевого Центру надання адміністративних послуг щодня працює над тим, аби послуги були доступні кожному — у лікарні, в старостаті чи просто вдома у громадян.
Прилуцькі поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо підозрюваної у грабежі 09:11
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції завершили досудове розслідування та передали до Прилуцької окружної прокуратури обвинувальний акт щодо 23-річної мешканки Ніжина, яка відкрито заволоділа товаром із магазину.
Відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради 08:50
Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації Сергія Курені відбулося чергове засідання обласної архітектурно-містобудівної ради.
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).