Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 03:20:33

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

24.06.2022   18:31Агенцiя

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

 

Експерти Центру «Доброчин» спільно з учасниками обговорили поточні виклики в сфері охорони довкілля, зокрема, наслідки російської агресії для довкілля в громаді та шляхи їх мінімізації. Громада активно відновлює та налагоджує свою роботу після воєнних дій.

Разом з Молодіжної радою планували проведення екологічної просвітницькій діяльності, передбаченої в чинній Стратегії громади.

Вирішили, що для формування екологічно відповідальної свідомості жителів громади та надання знань «Життя в стилі ЕКО» молодь проведе ЕКО Лікбези.

Це:

·       Це відкритий майданчик для діалогу у популярному відкритому місці громади.

·       Це можливість висловити власну думку та бути почутим.

·       Це можливість познайомитись із цікавими людьми та знайти однодумців.

Під час обговорень заодно визначили і пріоритети на майбутнє:

·       Зміцнити співробітництво між місцевою владою, екологами, бізнесом та мешканцями і громадськими організаціями в галузі охорони довкілля.

·       Залучити громадськість до публічного обговорення основних джерел забруднення довкілля, а також сприяти освоєнню правил правильної поведінки в природному середовищі та розумінню необхідності збереження довкілля.

·       Сприяти формуванню екологічно-відповідальної поведінки бізнесу щодо раціонального та екологічного ведення економічної діяльності і захисту довкілля.

·       Спонукати мешканців замислилися чому необхідно мати екологічно відповідальне ставлення до навколишнього середовища та брати свідому участь в екологічній діяльності.

Ця діяльність сприятиме росту усвідомлення мешканців чому необхідно мати екологічно відповідальне ставлення до навколишнього середовища та брати свідому участь в екологічній діяльності.  

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини