Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 11:45:05

Чаус про обстріли прикордоння із "Градів", сирени та модульні будинки

13.06.2022   18:44Агенцiя

Голова обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус записав ранкове звернення до жителів Чернігівщини.

Відповів на питання, які найчастіше задаюють жителі області через Фейсбук і щодо яких звертаються ЗМІ.

"Перше — сирени. Усі почули позавчора сирену і зараз багато питань, що робити, куди бігти, що робити в транспорті, що робити в ресторанах, магазинах…Шановні, у нас же війна не скінчилася. Сирена – це лише додатковий засіб оповіщення населення. Він був несправний, тому що були перебиті мережі. Місцями перерізані і я вважаю це спланованою акцією. Зараз вони відновлюють роботу і відповідно такі сирени ви будете чути частіше. Так само, як всі повідомлення про ракетну небезпеку зараз відбуваються в Telegram-каналі, спеціальних додатках. Вони будуть дублюватися. Сирена – це не нова небезпека, це лише додатковий спосіб оповіщення населення.

"Не буду робити секрету, про це треба казати: кожного дня наша область обстрілюється ворогом, це прикордоння: Семенівська громада, Новгород-Сіверська громада, Корюківський район місцями. Ми маємо обстріли як мінометні, так і з «градів» в тому числі. І останні дні кількість таких обстрілів значно збільшилася. Тому наголошую: війна не скінчилася, війна триває.

"Понтон - понтону бути. Ми готові до його наведення, все що нам заважає це висока вода, як тільки вона спаде ми значно покращимо логістику між Києвом та Черніговом. Треба ще трохи почекати.

"Ще хочу сказати, що до нас приїхали модульні містечка. Одне вже в Чернігові. Ми робимо його вигрузку і відповідно найближчим часом воно буде встановлюватися в одному з місць, яке для цього передбачене.

Останні новини Чернігівщини

Апеляційний суд підтвердив законність вимог прокурора щодо повернення земель ринку у Сосниці

Апеляційний суд підтвердив законність вимог прокурора щодо повернення земель ринку у Сосниці 11:19

Північний апеляційний господарський суд 27.09.2022 залишив без змін рішення Господарського суду Чернігівської області, яким задоволено вимоги прокурора щодо повернення земельної ділянки площею майже 6 тис. квадратних метрів.

У Чернігові відкрили виставку про події весни 2022 11:16

Днями для Чернігівщини настане важлива дата - півроку, як регіон був звільнений від навали загарбників армії рф.

Бібліотеки Чернігівщини в реаліях війни 11:11

28 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка провела на платформі Zoom семінар «Бібліотеки Чернігівщини в реаліях війни». На онлайн-зустріч зареєструвалися понад 70 учасників, але через відсутність світла та інтернету долучилися 60 представників бібліотек територіальних громад області.

На Чернігівщині у вересні щомісячні страхові виплати отримали майже 2,8 тисячі потерпілих на виробництві

На Чернігівщині у вересні щомісячні страхові виплати отримали майже 2,8 тисячі потерпілих на виробництві 11:07

У вересні майже 2,8 тис. потерпілих на виробництві та членів їх родин отримали щомісячні страхові виплати.

Спеціальний кореспондент Суспільне Чернігів отримав спецприз конкурсу «Честь Професії» 11:04

Спеціальний кореспондент Суспільне Чернігів Олександр Котенко отримав спецприз конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» за найкраще новинне висвітлення резонансної події в локальному медіа з проєктом «Історія чоловіка, який вибрався з могили після розстрілу. Лежав між двома вбитими братами».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини