Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 19:12:44

Представлення голови, передача «швидких» та системи Starlink: Дмитро Іванов на Прилуччині

01.06.2022   19:15Агенцiя

Володимира Чернова призначено головою Прилуцької районної державної адміністрації ще 11 травня (розпорядження Президента України №78/2022-рп).

Втім офіційне представлення активу району відбулося 31 травня. Почесну місію виконав заступник начальника обласної військової адміністрації Дмитро Іванов.

Сам Володимир Чернов каже, що посада для нього не нова: з кінця квітня 2021 року він працював першим заступником голови Прилуцької РДА, з листопада того ж року — виконував обов’язки голови.

Дмитро Іванов побажав керівнику районної адміністрації подальших успіхів у роботі,  виваженості у розв’язанні завдань щодо розвитку економіки та соціальної сфери району в умовах воєнного стану.

— Нинішні умови диктують особливу стратегію розвитку області. Насамперед це диверсифікація ризиків та безпека громадян. Не забуваймо про облаштування бомбосховищ, перехід на альтернативні джерела енергії, забезпечення населення інтернет-зв’язком. Кожен крок, кожна дія мають бути направлені на мінімізацію негативних наслідків в разі надзвичайних ситуацій, — наголосив Дмитро Іванов.

Із призначенням Володимира Чернова у відеозверненні також привітав начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, подякувавши йому та громадам району за згуртованість у найскладніший для Чернігівщини час, коли тут були ворожі війська.

Зі свого боку, новопризначений голова РВА наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу та пообіцяв докласти максимум зусиль для розв’язання першочергових проблем життєдіяльності району спільно з органами місцевого самоврядування та громадськістю. Найголовнішим же своїм завданням бачить тилову підтримку наших захисників для якнайшвидшої  перемоги.

У ході робочого візиту Дмитро Іванов передав Варвинській селищній громаді систему Starlink, що допоможе в забезпеченні надання послуг місцевим установам критичної інфраструктури. Ще дві громади — Линовицька та Ладанська — отримали по автомобілю швидкої допомоги, що надійшли в область завдяки уряду Франції.

Принагідно заступник начальника ОВА оглянув захисні споруди у Прилуках, які після інвентаризації ремонтують та приводять до ладу комунальники.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.