Ніжинського льотчика Романа Пасульку провели в останню путь
9 травня Ніжин попрощався з одним зі своїх славних синів – пілотом Романом Пасулькою.

Роману було лише 22 роки, його життя на злеті обірвала війна.
24 лютого, коли російські війська ганебно вторглись на територію України, Роман отримав бойове завдання, і не вагаючись ані секунди піднявся в небо на захист своєї Батьківщини. Рятуючи тисячі життів мирних людей - ціною власного життя.
В пам'яті рідних, друзів та колег Роман Пасулька назавжди залишиться щирим, усміхненим, сповненим безліччю планів на життя, яким, на жаль, не судилося здійснитись.
«Роман був справжнім воїном, вольовим і мужнім патріотом своєї Батьківщини», - так розповідають про нього товариші по службі.
Романа Пасульку відспівали у ніжинському храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, а потім похоронна процесія рушила до кладовища «Гуньки».
Під час прощання з Романом жоден з присутніх не залишився байдужим. Ледь стримуючи емоції люди несли квіти до могили героя ...
Світла постать Романа назавжди залишиться в пам'яті кожного ніжинця.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.