Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 15:50:43

Голова Чернігівської ОВА про ситуацію в області станом на 3 квітня

03.04.2022   12:50Агенцiя

Черговий день без обстрілів на Чернігівщині. Літають літаки, але слава Богу і ЗСУ ця ніч на території всієї області пройшла тихо. У нас багато роботи.

Спільно з військовими ми робимо все для того, щоб у Чернігові нарешті з’явилися надійні канали постачання гуманітарної допомоги, бо це дуже потрібно Чернігову і селам, які знаходяться біля міста. Спілкуємося із всіма громадами.

Дякую Ніжину, Прилукам, Сосниці, Семенівці, Городні, Корюківці, Мені, Новгород-Сіверському, Куликівці, Козельцю, Остру, Гончарівську, Десні…готовий перелічувати всі громади, усі 57. Майже з усіма на контакті. Дякую вам за те, що ви робите.

Наше основне завдання зараз – це відновити максимально життєдіяльність наших громад. Це дуже важливо.

Не перестаю дякувати волонтерам. Ви – круті. Дуже скоро все поїде: і генератори, і продукти харчування. Дуже багато запитів, ми працюємо, щоб задовольнити їх якомога швидше.

Загальне оголошення. З перших днів війни  Чернігівська обласна військова адміністрація працює над тим, щоб збирати інформацію по нашим мешканцям, які були забрані в полон або примусово вивезені, викрадені. Ця інформація оновлюється щоденно, систематизується. Ми працюємо через районні військові адміністрації, через голів громад. Але в мене є прохання до всіх мешканців, якщо у когось зник родич, знайомий, друг, у першому коментарі до цього відео я залишу телефон, за яким можна зв’язатися з відповідальною особою, яка ці дані збирає і передає для подальшого реагування. Ми будемо боротися за кожну нашу людину, за кожного нашого громадянина.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини