Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:44:43

Соколов – не сокіл

23.11.2012   11:12Агенцiя

В той час як увага громадськості прикута до парламентських виборів, чиновники на місцях продовжують ігнорувати свої обіцянки.

Так міський голова Чернігова Олександр Соколов, який, до речі, також балотувався в народні депутати, закладав в програмі економічного та соціального розвитку міста на 2012-й рік дев’ять проектів з благоустрою міста. Лише один з них був виконаний. Коротко зупинимося на кожному.

Згідно задуму міського очільника Чернігівська міська лікарня № 1 мала отримати кардіоцентр. Але розгляд питання щодо його створення призупинено, оскільки нині в області планують створити справжній госпітальний округ. Цілий рік міські чиновники проводили аналіз наявних потужностей, матеріально-технічної бази, кадрового потенціалу та ліжкового фонду для майбутнього госпітального округу. Безпосередню реалізацію проекту не розпочинали.

Йдемо далі: в 2012-му році в Чернігові планували розпочати зведення критої спортивної споруди зі штучним льодом на території школи №17. Згідно з офіційною відповіддю міської влади, в грудні 2011-го року на проект було виділено 2 млн. грн. і вже через півроку зазначену суму вилучили з плану будівництва. За відсутності фінансування будівництво так і не розпочалося.

Дещо оптимістичніше просувається реалізація проекту з енергозбереження у колегіумі № 11. Завдяки партнерству міської влади з проектом Українсько-Німецького співробітництва (GIZ) було придбано будівельні матеріали, і роботи з реконструкції будівлі розпочалися. Проект планують завершити у першому півріччі 2013-го року.

Якщо в колегіумі вже розпочато роботи, то зі спортивно-оздоровчим комплексом справи просуваються важче. Наразі лише розробляється проектна документація. На стадії проекту знаходиться також відкриття осередків сімейної медицини. Про будівництво двох світлофорних об’єктів в місті чиновники, здається, взагалі забули. На наш запит прийшла офіційна відповідь, що в річному титульного списку на 2012-й рік облаштування світлофорних об’єктів не заплановано. Ну що тут скажеш?

На останок про вічну проблему – дороги. Заплановане будівництво твердого покриття автомобільних доріг (3,2 км) в Чернігові навіть не починали, а Червону площу залишили зі старою бруківкою.

Отож, за підсумками року кропіткої праці міського голови на благо міста, з дев’яти задуманих ініціатив було виконано лише одну. В поточному році Олександру Соколову все ж вдалося оздоровити школярів та дітей соціально-уразливих категорій.
Можна все зрозуміти – регіональні бюджети справді наповнюються частково. Але навіщо ж давати стільки завідомо нездійсненних обіцянок?


http://slovoidilo.ua/uk/news/152/2012-11-22/Sokolov--ne-sokol.html

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини