Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 00:51:55

Вітання Президента України з 80-річчям утворення Чернігівської області

23.11.2012   08:51Агенцiя

Щиро вітаю вас із 80-річчям від дня заснування Чернігівської області. Цей ювілей – добра нагода згадати величне минуле краю, осмислити його сьогодення та отримати наснагу й енергію на майбутнє.

Далеко за межами регіону відомі імена уродженців Чернігово-Сіверської землі – святителів православ’я, талановитих письменників і композиторів, науковців та майстрів мистецтва, чий непересічний талант збагатив духовну скарбницю Українського народу.

У наші дні Чернігівщина будується і квітне, збирає рекордні врожаї та нарощує сучасну базу сільськогосподарського виробництва. На її теренах успішно втілюються інноваційно-інвестиційні проекти, впроваджуються новітні технології, реалізовується туристично-рекреаційний потенціал.

Хай працелюбність і любов до рідної землі стануть запорукою зростання вашого добробуту та надійним підґрунтям подальшого процвітання Чернігівської області.

Віктор Янукович

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини