Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 10:51:17

Друге засідання ОВК №206: затверджений кошторис і вдруге проігнороване засідання

10.02.2022   14:49Агенцiя

Окружна виборча комісія №206 на своєму другому засіданні визначилась із членами ОВК, які будуть виконувати свої повноваження на платній основі, та із кандидатурами залучених працівників, а також затвердила кошторис видатків.Засідання ОВК ОВО №206 відбулося у середу, 9 лютого.

На своє друге засідання окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу №206 знову зібралася у складі 14 осіб. Четверо членів ОВК, які проігнорували перше засідання і не склали присягу,пропустили засідання комісії вдруге. Нагадаємо, що йдеться про представника політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Факел» ЛюбомираДикого, представницю партії «Сила права» Софію-Роману Гіссовську,  члена комісії за поданням Партії Зелених України Сергія Луговика та представницю політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Ольгу Івасюк. Зазначимо, що остання повідомила голові виборчої комісії про причину своєї відсутності – захворіла на COVID-19.

Під час свого засідання окружна виборча комісія повторно розглянула питання про виконання членами ОВК ОВО №206 своїх повноважень на платній основі.В ході обговорення цього питання голова виборчої комісії Юлія Кравченко («Слуга народу») повідомила, що вона і секретар комісії Наталія Чеботар (ВО «Батьківщина») виявили бажання виконувати свої повноваження на платній основі.
«В мене змінились обставини. Також в нашого секретаря змінились обставини. І з сьогоднішнього дня ми можемо виконувати свої повноваження на платній основі», - зазначила Юлія Кравченко.
Відтак, своїм рішення окружна виборча комісія заповнила дві вакантні посади щодо осіб, які будуть виконувати свої повноваження на платній основі. Нагадаємо, що під час першого засідання виконувати повноваження на платній основі на підставі цивільно-правового договору зголосилася заступниця голови ОВК №206 Світлана Александрова («Голос»). Під час свого засідання 9 лютого 2022 року ЦВК затвердила відповідне рішення окружної виборчої комісії.
Згідно із частиною 6 статті 36 Закону України «Про вибори народних депутатів України»за рішенням виборчої комісії, яке затверджується виборчою комісією вищого рівня, голова, заступник голови, секретар або інші члени окружної чи дільничної виборчої комісії (загальною кількістю не більше трьох осіб) протягом усього періоду повноважень виборчої комісії або частини цього періоду можуть виконувати свої повноваження у виборчій комісії відповідно до статті 47 цього Закону на платній основі на підставі цивільно-правового договору між ними і виборчою комісією. Зазначені особи на цей період звільняються від виконання виробничих або службових обов'язків за основним місцем роботи із збереженням загального та спеціального стажу.
Також виборча комісія повторно розглянула питання про затвердження переліку посад залучених працівників до роботи ОВК ОВО №206.Голова виборчої комісії запропонувала на посаду головного бухгалтера кандидатуру Надії Кузнецової, яка уже працювала на цій посаді в територіальній виборчій комісії під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.
Постанову про затвердження переліку посад залученихпрацівників до роботи окружної виборчої комісії члени виборчої комісії підтримали одноголосно. Втім, голова виборчої комісії зазначила, що до цієї постанови ще будуть вноситися зміни.

Відповідно до частини 17 статті 33 Закону України «Про вибори народних депутатів України» для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень, передбачених цим Законом, виборча комісія може залучати, на підставі цивільно-правових угод, відповідних спеціалістів, експертів та технічних працівників.
Виборча комісія затвердила і Єдиний кошторис видатків окружної виборчої комісії з виборів народного депутата України одномандатного виборчого округу №206. Проєкт постанови з цього питання озвучила заступниця голови ОВК №206 Світлана Александрова.
«Ми отримали від ЦВК типовий Єдиний кошторис. Ми маємо 12 млн 418 тис.  142 грн. І він розписаний в загальному. Цей Єдиний кошторис видатків ми маємо затвердити і надіслати Центральній виборчій комісії для погодження. Тому пропонується його затвердити», - зазначила Світлана Александрова.
Останнім виборча комісія розглянула питання про надання права першого і другого підпису фінансових документів окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №206. В результаті розгляду цього питання комісія прийняла рішення, що таке право отримують голова ОВК ОВО №206 і головний бухгалтер.
Нагадаємо, впродовж усього виборчого процесу в окрузі №206 працюватиме гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА. Закликаємо усіх виборців інформувати спостерігачів про порушення: +38 067 720 16 68.
 

За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівський області
тел.: +380937656931         
e-mail: chernihiv@opora.org.ua

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 27 березня по 8:00 28 березня 2023 року

28 березня - цей день в Україні та в світі

28 березня - цей день в Україні та в світі 10:18

ДЕНЬ 398 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 398 RUSSIAN AGRESSION

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.