Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 09:25:23

Підбито підсумки розвитку інформаційної галузі

12.11.2011   08:55

Чергове засідання колегії управління у справах преси та інформації Чернігівської облдержадміністрації, присвячене підсумкам роботи за 9 місяців 2011 року, відбулося 11 листопада під головуванням в. о. начальника управління Дмитра Никоненка.

Участь у засіданні взяли представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в області Леонід Мельник, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Ірина Мельник, генеральний директор Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії Анатолій Тютюнник, керівник Чернігівської філії Державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” Володимир Приходько, голова правління ВАТ “РВК „Деснянська правда“” Микола Вербовий, директор Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Інна Аліфіренко, керівники місцевих ЗМІ області, директори районних та міських друкарень.

Дмитро Никоненко доповів про роботу управління у січні – жовтні 2011 року, наголосивши на тому, що основні зусилля спрямовувалися на поглиблення відкритості у діяльності органів влади, підтримку конструктивної співпраці між владою, засобами масової інформації та громадськістю.

Він підбив підсумки соціально-економічної діяльності редакцій газет і друкарень за 9 місяців поточного року, виконання обласної програми розвитку друкованих засобів масової інформації комунальної форми власності “Мала преса”, в рамках якої у 2011 році надавалася фінансова підтримка друкованим виданням області комунальної форми власності, видавалися книги місцевих авторів, доповів про результати аудиту КРУ в Чернігівській області виконання обласної програми “Мала преса” у 2008–2011 роках.

Детально про стан розвитку телебачення та радіомовлення в області, а також про перспективи запровадження цифрового телебачення поінформували присутніх Леонід Мельник та Анатолій Тютюнник. Останній, зокрема, підкреслив, що вже з 1 грудня поточного року в Україні буде запроваджено паралельну трансляцію телепрограм у цифровому та аналоговому форматах, а з 2015 року передачу аналогового сигналу буде повністю відключено. При цьому він наголосив, що повністю безкоштовне, за винятком початкових витрат, цифрове телебачення з пакетом у 35 каналів стане свого роду соціальним проектом для громадян України, особливо враховуючи заплановане урядом виділення наступного року 350 млн. грн. на придбання перетворювачів телесигналу для малозабезпечених осіб.

У ході засідання було проаналізовано і негативні явища, які, на жаль, і досі спостерігаються в інформаційному просторі області: відсутність ініціатив місцевої влади щодо переведення трансляцій районного радіомовлення в FM-діапазон у низці районів, недофінансування ЗМІ співзасновниками, заборгованість редакцій газет перед друкарнями, ненадання контрольних примірників видань основним отримувачам відповідно до постанови КМУ від 10 травня 2002 р. № 608, зокрема, обласній бібліотеці ім. В. Г. Короленка.

Колегія управління наголосила на необхідності вжиття невідкладних заходів щодо поліпшення висвітлення реалізації у районах і містах області Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010–2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, реформування підприємницької діяльності, аграрного ринку, земельних відносин, процесів приватизації, енергетичного ринку, системи соціальних пільг, медичного забезпечення.

За підсумками активного обговорення було ухвалене відповідне рішення колегії.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини