Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 13:33:32

Підбито підсумки розвитку інформаційної галузі

12.11.2011   08:55

Чергове засідання колегії управління у справах преси та інформації Чернігівської облдержадміністрації, присвячене підсумкам роботи за 9 місяців 2011 року, відбулося 11 листопада під головуванням в. о. начальника управління Дмитра Никоненка.

Участь у засіданні взяли представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в області Леонід Мельник, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Ірина Мельник, генеральний директор Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії Анатолій Тютюнник, керівник Чернігівської філії Державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” Володимир Приходько, голова правління ВАТ “РВК „Деснянська правда“” Микола Вербовий, директор Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Інна Аліфіренко, керівники місцевих ЗМІ області, директори районних та міських друкарень.

Дмитро Никоненко доповів про роботу управління у січні – жовтні 2011 року, наголосивши на тому, що основні зусилля спрямовувалися на поглиблення відкритості у діяльності органів влади, підтримку конструктивної співпраці між владою, засобами масової інформації та громадськістю.

Він підбив підсумки соціально-економічної діяльності редакцій газет і друкарень за 9 місяців поточного року, виконання обласної програми розвитку друкованих засобів масової інформації комунальної форми власності “Мала преса”, в рамках якої у 2011 році надавалася фінансова підтримка друкованим виданням області комунальної форми власності, видавалися книги місцевих авторів, доповів про результати аудиту КРУ в Чернігівській області виконання обласної програми “Мала преса” у 2008–2011 роках.

Детально про стан розвитку телебачення та радіомовлення в області, а також про перспективи запровадження цифрового телебачення поінформували присутніх Леонід Мельник та Анатолій Тютюнник. Останній, зокрема, підкреслив, що вже з 1 грудня поточного року в Україні буде запроваджено паралельну трансляцію телепрограм у цифровому та аналоговому форматах, а з 2015 року передачу аналогового сигналу буде повністю відключено. При цьому він наголосив, що повністю безкоштовне, за винятком початкових витрат, цифрове телебачення з пакетом у 35 каналів стане свого роду соціальним проектом для громадян України, особливо враховуючи заплановане урядом виділення наступного року 350 млн. грн. на придбання перетворювачів телесигналу для малозабезпечених осіб.

У ході засідання було проаналізовано і негативні явища, які, на жаль, і досі спостерігаються в інформаційному просторі області: відсутність ініціатив місцевої влади щодо переведення трансляцій районного радіомовлення в FM-діапазон у низці районів, недофінансування ЗМІ співзасновниками, заборгованість редакцій газет перед друкарнями, ненадання контрольних примірників видань основним отримувачам відповідно до постанови КМУ від 10 травня 2002 р. № 608, зокрема, обласній бібліотеці ім. В. Г. Короленка.

Колегія управління наголосила на необхідності вжиття невідкладних заходів щодо поліпшення висвітлення реалізації у районах і містах області Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010–2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, реформування підприємницької діяльності, аграрного ринку, земельних відносин, процесів приватизації, енергетичного ринку, системи соціальних пільг, медичного забезпечення.

За підсумками активного обговорення було ухвалене відповідне рішення колегії.

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини