Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 02:49:06

Понад 14,5 млн грн: ЦВК затвердила обсяг коштів для фінансування виборів на Чернігівщині

04.02.2022   14:20Агенцiя

З Державного бюджету України виділять понад 14,5 млн грн для проведення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №206 (Чернігівська область).

Відповідно до постанови №13 від 20 січня 2022 року Центральна Виборча Комісія затвердила кошторис видатків на підготовку і проведення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №206 (Чернігівська область), призначених на 27 березня 2022 року.
Кошторисом передбачено видатків на загальну суму 1 млн 207 тис. 770 грн для оплати послуг засобів масової інформації, виготовлення та доставку виборчих бюлетенів, оплату послуг зв’язку та оплату відряджень голови та бухгалтера окружної виборчої комісії.
Зокрема, на оплату послуг засобів масової інформації для оприлюднення рішень ЦВК передбачено 453 тис. 550 грн; на виготовлення та доставки виборчих бюлетенів, бланків протоколів – 738 тис. 963 грн; на оплату послуг зв’язку – 14 тис. 137 грн; на оплату відряджень голови і бухгалтера ОВК до Центральної Виборчої Комісії для подання фінансового звіту про надходження та використання коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення проміжних виборів народного депутата України – 1 тис. 120 грн.
Разом з тим, згідно із постановою ЦВК №12 від 20 січня 2022 року було затверджено обсяг коштів з Державного бюджету України для проведення проміжних виборів в ОВО №206. У постанові йдеться, що окрім понад 1,2 млн для видатків Центральної Виборчої Комісії, також передбачено 22 тис. 700 грн на придбання паперу та витратних матеріалів для виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців.
Також постановою ЦВК №12 передбачено видатків на загальну суму 13 млн 298 тис. 282 грн на роботу окружної виборчої комісії, у тому числі для потреб дільничних виборчих комісій.
Нагадаємо, що 26 січня 2022 року розпочався виборчий процес щодо проміжних виборів народного депутата України в ОВО №206. Раніше, 14 січня, ЦВК затвердила Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення відповідних виборів.

Відповідно до частини 1 статті 46 Закону України «Про вибори народних депутатів України»фінансове забезпечення підготовки і проведення проміжних виборів депутатів за рахунок коштів Державного бюджету України здійснюється Центральною виборчою комісією, яка є головним розпорядником цих коштів.

Згідно із частиною 4 цієї ж статті закону кошти на підготовку і проведення проміжних виборів депутатів, передбачені Державним бюджетом України, перераховуються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів Центральній виборчій комісії у триденний строк з дня призначення відповідних виборів Центральною виборчою комісією відповідно до розпису Державного бюджету України.
Нагадаємо, впродовж усього виборчого процесу в окрузі №206 працюватиме гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА. Закликаємо усіх виборців інформувати спостерігачів про порушення: +38 067 720 16 68.
 

За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівський області
тел.: +380937656931         
e-mail: chernihiv@opora.org.ua


Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить кампаніюспостереження за проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №206, які відбудуться 27березня. З початку виборчого процесу свою роботу вже розпочали довготермінові спостерігачі, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі на дільницях.Повідомляйте спостерігачів про виборчі порушення за номеромгарячої лінії: +38 067 720 16 68. Оперативні новини щодо спостереження читайте також на Facebook-сторінці ОПОРА Чернігів:www.facebook.com/opora.chernihiv

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини