Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 червня, 08:41:02

Чернігівську районну раду очолила Тетяна Кузнєцова-Молодча

04.02.2022   09:44Агенцiя

1 лютого 2022 року відбулась тринадцята сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання, яка ознаменувалась змінами у керівному складі ради.

У роботі сесії взяли участь 43 депутати районної ради  із 54, а також голова Чернігівської районної державної адміністрації Олександр Селівон,  керівники районних підприємств та організацій, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, сільські та селищні голови та інші зацікавлені особи.

Так, на початку роботи пленарного засідання заступник голови Чернігівської районної ради Василь Леоненко   повідомив присутніх про те, що голова Чернігівської районної ради Микола Силенко подав заяву про дострокове припинення повноважень голови ради без припинення повноважень депутата ради.

Депутатський корпус ради підтримав дострокове припинення повноважень голови ради  Силенка Миколи Федосійовича  та шляхом таємного голосування обрав головою Чернігівської районної ради Кузнецову-Молодчую Тетяну Степанівну – депутата районної ради восьмого скликання від політичної партії «Рідний дім».

Затвердивши кадрові питання депутати перейшли до  розгляду питань, які стосувалися  звіту про виконання районного бюджету, внесення змін до діючих районних Програм, затвердження окремих цільових  програм.

В результаті розгляду, депутати районної  ради не підтримали проект рішення «Про затвердження Програми «Захисту трудових прав», яким передбачалось виплата компенсації в сумі  200 тис. грн. коштів з районного бюджету працівникам, що незаконно звільнені Козелецькою районною державною адміністрації.  

Депутати затвердили  з поправкою зміни   до   районного бюджету  на 2022 рік.

 Також депутати розглянули блок питань комунальної власності.                            

      З поміж інших  схвалили:

  • надання згоди на  безоплатну   передачу  у спільну  власність територіальних  громад сіл, селищ, міст  Чернігівського  району з  комунальної  власності Михайло-Коцюбинської селищної  територіальної громади  обладнання.
  • внесення  змін до  рішення  Чернігівської  районної  ради від 28 жовтня 2021 року «Про передачу основних засобів,  малоцінних та  швидкозношувальних предметів зі  спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівського  району  у комунальну  власність Киселівської  сільської  територіальної  громади».
  • Наказ Чернігівського районного  комунального  підприємства «Чернігіврайагробуд» від 24.01.2022 року №1 «Про ліквідацію Дочірнього  підприємства «Агробудкомплект» Чернігівського  районного  комунального  підприємства «Чернігіврайагробуд».
  • порядок  та норматив  відрахування  частини  чистого  прибутку (доходу) комунальними  підприємствами Чернігівської  районної  ради.

Депутатами районної ради  розглянуто та затверджено план роботи ради на 2022 рік та погоджено  зміни до списку присяжних Чернігівського  районного суду Чернігівської області, затвердженого рішенням районної  ради 29 жовтня 2019 року.

Також, цього дня на сесії ради депутати розглянули ряд депутатських Звернень, зокрема  затверджено:

  • Звернення    до Верховної  Ради  України, Президента України,  Кабінету  Міністрів  України, Національної  служби  здоров’я  України щодо  належного  фінансового  забезпечення сфери  охорони здоров’я, внесеного головою районної ради М.Ф.Силенком
  • Звернення    Чернігівської   районної   ради  до   Президента  України,  Верховної Ради  України,  Кабінету Міністрів України та РНБО щодо  фінансового  забезпечення виконання  Закону України «Про  основи  національного  спротиву» та  територіальної оборони  України, внесеного керівник депутатської фракції «Європейська Солідарність» у Чернігівській  районній  раді О.М.Ларченком 

та не підтримано Звернення Чернігівської  районної  ради  до Президента  України,  Служби  безпеки  України, Генерального  прокурора  України,  Міністерства  внутрішніх  справ України, Державного бюро  розслідувань щодо необхідності посилення боротьби з колаборантами,  внесеного депутатом районної ради А.С.Ніколаєвим.

На розгляд пленарного засідання районної ради  було внесено 21 питання. Радою прийнято 19 рішень. Рішення сесії будуть оприлюднені  на вебсайті районної ради відповідно до вимог чинного законодавства.

 З результатами поіменного голосування можна ознайомитись на офіційному  вебсайті районної ради.

 

Останні новини Чернігівщини

Національний мультипредметний тест-2023: на Чернігівщині 6776 зареєстрованих учасників 12:31

З 5 по 23 червня в Україні триватиме основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). Детальну інформацію про час і місце його проходження учасники вже отримали у власних електронних кабінетах, створених під час реєстрації на тест.

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки 12:26

Фахівці позаштатної групи Новгород-Сіверського районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели навчання з мінної безпеки для працівників одного з приватного підприємства у м. Семенівка.

Облаштування світлофорного об’єкта, велодоріжок, автостоянки на прибудинковій території обговорила комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові 12:16

Постійно діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові на черговому засіданні, яке відбулося 29 травня, розглянула дев'ять питань порядку денного. Більшість з них були підтримані, але з деякими рекомендаціями.

Чернігівські поліцейські повідомили про підозру молодику у пограбуванні пенсіонерки 12:11

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали 26-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях та пограбуванні 80-річної мешканки Чернігова.