Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 08:04:40

Чернігівщина: ОПОРІ потрібні спостерігачі на день голосування 27 березня в окрузі №206

03.02.2022   12:57Агенцiя

ОПОРА шукає спостережливих, незаангажованих та відповідальних осіб для незалежного громадського спостереження на виборчих дільницях у день голосування 27 березня 2022 року в одномандатному виборчому окрузі №206 (Чернігівська область).

Що треба робити?

Спостерігати за перебігом виборів і наявністю чи відсутністю випадків ігнорування чи порушення процедур і правил проведення виборчого процесу під час голосування, підрахунку голосів і встановлення результатів виборів.

Фіксувати та оперативно звітувати по виявлені порушення під час голосування та на інших етапах виборчого процесу.

Отримати протокол засідання дільничної виборчої комісії після завершення підрахунку голосів і встановлення підсумків голосування.

Хто наші спостерігачі?

  • Громадяни України віком від 18 років.
  • Безпартійні та політично нейтральні.
  • Мають досвід спостереження за виборами.

Якщо це все про Вас – долучайтеся до команди ОПОРИ у день голосування 27 березня, заповнивши коротку заявку до 17 березня 2022 року: https://forms.gle/KAxfrBtysbexjhV69

Нагадаємо, що вибори відбудуться в межах виборчого округу №206, куди входять: Новозаводський район м. Чернігова, Гончарівська, Михайло-Коцюбинська, Олишівська, Седнівська, Любецька, Добрянська і Ріпкинська селищні громади, Іванівська, Новобілоуська, Киселівська та Киїнська сільські громади.

Давайте разом слідкувати за тим, щоб на виборчих дільницях не було порушень, щоб комісія все правильно порахувала, щоб не фальсифікувала протокол і не викривила результати голосування!

Нагадаємо, впродовж усього виборчого процесу в окрузі №206 працюватиме гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА. Закликаємо усіх виборців інформувати спостерігачів про порушення: +38 067 720 16 68.

За коментарями звертайтеся:

Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівський області

тел.: +380937656931         

e-mail: chernihiv@opora.org.ua

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить кампанію спостереження за проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №206, які відбудуться 27 березня. З початку виборчого процесу свою роботу вже розпочали довготермінові спостерігачі, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі на дільницях. Повідомляйте спостерігачів про виборчі порушення за номером гарячої лінії: +38 067 720 16 68. Оперативні новини щодо спостереження читайте також на Facebook-сторінці ОПОРА Чернігів: www.facebook.com/opora.chernihiv

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

АНОНСИ ПОДІЙ