Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 22:58:26

Майбутні та реалізовані проєкти, підтримка бізнесу та тероборони — порядок денний візиту голови ОДА до Корюківського району

29.01.2022   15:05Агенцiя

Від урочистостей — одразу до практики.

Голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус разом із новопризначеним очільником Корюківської РДА Іваном Ващенком, головою райради Віктором Чернухою, міським головою Ратаном Ахмедовим, першим заступником голови ОДА Костянтином Мегемом та директором Департаменту економічного розвитку ОДА Олександрою Хомик відвідали об’єкти, до розвитку яких долучається держава.

Корюківський заклад дошкільної освіти №1 «Дельфін» приймає найбільше малечі в громаді. Цього року у рамках програми Президента «Велике будівництво» заплановано капітальний ремонт закладу із впровадженням заходів із теплореновації.

Кошторисна вартість — понад 22 мільйони гривень. Близько 17 мільйонів — з державного бюджету, решта — внесок з місцевої скарбниці.

— Корюківка вже кілька років має гарні показники щодо народжуваності. Тут залишається молодь, сюди переїздить чимало молодих сімей. Окрім робочих місць, необхідна розвинена інфраструктура. Тож для нас дуже важливо відремонтувати цей садок, — наголосив міський голова Ратан Ахмедов. — До слова, після реконструкції ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 стала найпопулярнішим загальноосвітнім закладом в громаді.

Школа І-ІІІ ступенів №4 теж має чим похвалитися. Нещодавно біля закладу з’явився сучасний стадіон. Витрати на його облаштування розділили майже порівну місцевий бюджет та Державний фонд регіонального розвитку.

— Ця школа може вже цьогоріч отримати сучасний харчоблок. У 2022 році держава на ці потреби заклала 1,5 мільярда гривень, — зауважив голова В’ячеслав Чаус. — Важливо, щоб в проєктах, які претендують на цю субвенцію, врахували принцип безбар’єрності.

Найбільшим платником податків у громаді є акціонерне товариство «Слов’янські шпалери – КФТП». Якщо фабрика має труднощі, їх на собі відчувають усі мешканці Корюківщини. Актив району та голова ОДА обговорили з керівництвом товариства проблемні питання та окреслили варіанти їх розв’язання. Зокрема, мова йшла про дефіцит сировини.

На місці В’ячеслав Чаус також вивчив потреби бригади тероборони Корюківського району.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.