Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк
У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.
На сесії міської ради 27 січня депутати підтримали проєкт рішення, яким управлінню житлово-комунального господарства надали дозвіл на розробку проєкту землеустрою ділянки площею 4 гектари в районі вулиці Савчука та вулиці 1-а Кордівка під будівництво урбан-парку.
За словами депутата міськради від партії “Рідний дім” Андрія Дериземлі, гроші на будівництво урбан-парку нададуть з державного бюджету. Коштуватиме він 70-80 мільйонів гривень.
Проєкт рішення він вносив з голосу, поспіх пояснив тим, що Чернігів – єдиний обласний центр, який досі не подав пропозиції розташування парку до Офісу Президента.
«Нам треба терміново сформувати земельну ділянку, щоб потрапити в президентську програму. В цьому році на всій території України будуватимуть сучасні урбан-парки. Управління ЖКГ вже замовило проектну документацію, ми визначили спільно локацію, де це буде розташовано. Ця локація якраз відведена під спортивну територію».
Начальник управління земельних ресурсів міської ради Василь Дмитренко зазначив, що це – землі зони рекреації, а тому будь-які побоювання щодо можливої забудови цієї ділянки – безпідставні.
«Ми більше за усе переживали, щоб він не суперечив концепції реконструкції міського парку культури, яка у нас вже є. Подивились – не суперечить. Навпаки, підсилює той проєкт», – сказав секретар міської ради Олександр Ломако.
Зі слів депутатки міськради від партії “Слуга народу” Олени Стрілець, урбан-парк об'єднує різні майданчики для спорту та вуличних культур. Зокрема, планують звести майданчики для баскетболу, вуличного футболу, танців, паркуру, скейт та bmx-парк, доріжки для бігу та інш. Він буде відкритим для відвідувачів цілодобово.
Проєкт рішення підтримали 30 депутатів, троє утримались.
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.