Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 14:01:13

Засідання постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів

12.11.2011   08:45

11 листопада на базі Чернігівського району відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

В його роботі взяли участь Народний депутат України Михайло Чечетов та заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, керівництво району, очільники окремих профільних структурних підрозділів області та ряду районів, представники засобів масової інформації. Провів виїзне засідання голова постійної комісії Арсен Дідур.

Відповідно до порядку денного виїзного засідання, депутати, насамперед, обговорили питання про “Діяльність агропідприємств, використання землі, як основного засобу виробництва в аграрному секторі економіки Чернігівської області та врегулювання майнових питань в процесі розподілу та використання майна пайового фонду реформованих КСП, виплати пайовикам плати при його відчуженні та орендної плати за використання майна на території Городнянського, Куликівського, Менського, Ріпкинського та Чернігівського районів”.

Далі було розглянуті питання:

“Про стан видачі державних актів на право власності на земельні ділянки громадянам у Городнянському, Куликівському, Менському, Ріпкинському та Чернігівському районах”;

“Про розмежування земель комунальної та державної власності, шляхи фінансування”;

“Про стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь у Городнянському, Куликівському, Менському, Ріпкинському та Чернігівському районах”;

“Про стан здійснення заходів по збереженню, підтриманню та нарощуванню родючості ґрунтів, попередженню і недопущенню проявів водної та вітрової ерозії та пов’язаних з нею екологічної оптимізації структури земельних угідь, збереженню природи регіону, запобіганню забруднення земель та сільськогосподарської продукції Чернігівської області”;

“Про результати перевірки приналежності огороджених територій в межах мисливських угідь на території Козелецького району до вольєрів”;

“Про стан утилізації пестицидів на території Чернігівської області станом на 01.11.2011 року”;

“Про використання місцевих природних ресурсів та впровадження програм енергозбереження та енергоефективності в народногосподарському комплексі Чернігівської області”;

“Про погодження спеціального дозволу на видобування вуглеводнів Зимницького родовища, розташованого у Талалаївському та Срібнянському районах Чернігівської області товариству з обмеженою відповідальністю “Перша українська газонафтова компанія”, а також розглянуто низку інших важливих питань порядку денного.

Виступаючи на засіданні комісії, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук особливу увагу акцентував на проблемах, які виникають у земельних відносинах на Чернігівщини. Він також вніс пропозицію заслухати на одній із чергових сесій обласної ради звіт начальника головного управління Держкомзему в області щодо вирішення земельних питань на теренах краю і, зокрема, щодо незадовільної ситуації з видачею населенню державних земельних актів.

Валентин Мельничук також вніс пропозицію звернутися до профільного Комітету Верховної Ради України щодо порушених сьогодні проблем.

На засіданні постійної комісії також виступив Народний депутат України Михайло Чечетов, який, висловив деякі побажання та зауваження щодо обговорених народними обранцями обласної ради питань.

За результатами виїзного засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів прийняті відповідні рекомендації.

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини