Олег Семінський - найефективніший політик Чернігівщини у 2021, - опитування
Днями в мережі найбільших телеграм-каналів області пройшло голосування за політика, який найбільше запам’ятався своєю роботою за підсумками року.

Участь у опитуванні взяли 2653 людини. Обирали серед народних депутатів та місцевих чиновників.
У підсумку голоси у відсотковому відношенні розподілилися наступним чином:
• 44% Олег Семінський – Народний депутат партія «Слуга Народу».
• 40% Владислав Атрошенко – мер Чернігова.
• 5% Борис Приходько – Народний депутат – самовисуванець.
• 5% В’ячеслав Чаус – Голова Чернігівської ОДА.
• 2% Олена Дмитренко – Голова обласної ради.
• 2% Олександр Ломако – Секретар Чернігівської міськради.
• 1% Валерій Зуб – Народний депутат партія «Слуга Народу».
• 1% Максим Зуєв – Народний депутат партія «Слуга Народу».
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Чернігівщина отримали понад 30 млн грн субвенцій в 2021 за сприяння Олега Семінського.
https://t.me/novosteua/1438
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.