Триває робота депутатського корпусу над розглядом питань порядку денного майбутньої сесії
25 листопада депутати обласної ради продвожили роботу над питаннями, які запропоновані для розгляду на пленарному засіданні сьомої сесії обласної ради, яке відбудеться 30 листопада.
На засіданнях 2 постійних комісій: з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції під головуванням Сергія Крамаренка, а також з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики, яку очолює Дмитро Іванов, обласні обранці разом із представниками структурних підрозділів ОДА та іншими розробниками аналізували та обговорювали надані проєкти рішень.
Серед питань, розгляду яких депутати приділили особливу увагу, затвердження нових та внесення змін до чинних регіональних галузевих програм, звіт про виконання бюджету за 9 місяців, кадрові рішення, розпорядження об’єктами комунальної власності.
За підсумками роботи постійних комісій депутатами напрацьовані рекомендації, зауваження та пропозиції щодо окремих питань порядку денного сьомої сесії обласної ради нинішнього скликання.
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.