Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 17:16:33

Чернігівська обласна спілка споживчих товариств святкує своє 80-річчя

15.11.2012   17:35

15 листопада в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбулися урочистості, присвячені 80-річчю створення Чернігівської обласної спілки споживчих товариств.

Чернігівська обласна спілка споживчих товариств святкує своє 80-річчя

Чернігівська обласна спілка споживчих товариств святкує своє 80-річчя

Привітати багаточисельний колектив кооператорів Чернігівщини із знаменною датою прийшли заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Микола Стрілець, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник Чернігівського міського голови, керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій.

У своїй вітальній промові Микола Стрілець зазначив, що робота споживчої кооперації займає одне з провідних місць в кооперативному секторі України. Сьогодні в секторі економіки області створена значна матеріально-технічна база з розгалуженою мережею підприємств, які забезпечують потреби населення сільської місцевості у споживчих товарах та необхідних послугах. Інфраструктура об’єктів системи споживчої кооперації об’єднує понад тисячу підприємств торгівлі, ресторанного господарства, промисловості, ринків, заготівель, сфери послуг та забезпечує робочими місцями понад 2,5 тис працівників.

Микола Стрілець також відмітив налагоджену ефективну співпрацю, яка склалась на сьогодні між органами виконавчої влади та облспоживспілкою. Її основи викладені в Угоді про спільні дії щодо розвитку кооперативного руху та посилення його ролі в реформуванні економіки на 2009-2013 роки між обласною державною адміністрацією, обласною радою та обласною спілкою споживчих товариств.

Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка Микола Стрілець привітав працівників Чернігівської обласної спілки споживчих товариств, побажав нових професійних досягнень, міцного здоров’я, любові, щастя, благополуччя та з нагоди 80-річчя вручив відзнаки облдержадміністрації.

Вітаючи кооператорів Чернігівщини з ювілеєм, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук підкреслив, що облспоживспілка з року в рік підтверджує свою дієздатність і є ровесницею Чернігівської області. Адже спілка була організована в 1932 року, через два тижні після утворення області.

Заступник голови обласної ради подякував чисельному колективу споживчих товариств за роботу спрямовану на задоволення потреб людей в товарах першої необхідності та якісних послугах, особливо в найвіддаленіших селах. Валентин Мельничук побажав усім працівникам здоров’я, благополуччя, фінансової стабільності й упевненості в завтрашньому дні. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 80-річчя створення Чернігівської облспоживспілки керівник вручив почесну грамоту обласної ради та відзнаку до неї ветерану кооперації Ганні Грук.

З вітаннями та найкращими побажаннями до присутніх звернулися заступник голови Правління Укоопспілки, голова ЦК профспілки працівників споживчої кооперації України Володимир Левицький, заступник Чернігівського міського голови, керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій.

А концертна програма, підготовлена артистами Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка та Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, додала всім присутнім особливого святкового настрою.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини