Президент анонсував створення національного авіаперевізника
В Україні у четвер, 25 листопада, буде розпочато створення нової державної авіаційної компанії.
Про це оголосив Президент Володимир Зеленський в ході форуму «Велике будівництво: авіація і туризм», передає «Інтерфакс-Україна».
«У рамках цієї програми («Велике будівництво» - ред.) ми робимо новий крок, потужний крок, про який ми говорили. Від обіцянок переходимо до практичної реалізації - це наш національний авіаперевізник. Його створення буде розпочато офіційно вже сьогодні», - заявив глава держави.
За його словами, назва державної авіакомпанії - Ukrainian National Airlines, Українські Національні Авіалінії (ЮНА).
«Дуже символічно, Українські Національні Авіалінії — ЮНА. Як наша держава з великою історією, але завжди енергійна, і юна, і об’єднана», - зазначив Зеленський.
Створення авіакомпанії стартувало після того, як французькі консультанти підтвердили економічну доцільність проєкту.
Зеленський додав, що держава продовжить інвестувати у повітряний флот та підтримувати українських виробників. Крім цього, до планується залучати світових лідерів до об'єднаних проектів в авіабудівництві.
На думку Президента Зеленського, це призведе не лише до збільшення прибутку та пасажиропотоку, а й до покращення іміджу України.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в рамках програми Президента Зеленського «Велике будівництво» стартувало оновлення мережі регіональних аеропортів. Зокрема, планується побудувати новий аеропорт на Закарпатті, між Ужгородом та Мукачевом.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.