Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 22:53:44

Протягом 2012 року співробітниками податкової міліції Чернігівської області:

15.11.2012   09:46Агенцiя

ДПС України на 2012 рік визначено 7 пріоритетів роботи податкової міліції: · контроль надходжень до місцевого та державного бюджетів; · надходження до бюджету несплачених податків користувачами “конвертаційних” центрів; · протидія податковим злочинам із використанням новітніх технологій; · протидія оборудкам з ПДВ; · протидія незаконним операціям з оффшорами; · контроль витрат державного бюджету; · контроль ринку підакцизних товарів.

Протягом 2012 року співробітниками податкової міліції області забезпечено надходження коштів до бюджету в сумі 119 млн. грн., з них до місцевого бюджету – 11 млн. грн. Викрито 60 злочинів у сфері оподаткування, з них 51 відносяться до категорії тяжких.
За фактами ухилення від сплати податків викрито 9 злочинів. Закінчено провадження та направлено до суду кримінальні справи по 36 злочинах.

Припинено діяльність 2 “конвертаційних” центрів. В ході відпрацювання яких вилучено готівкових коштів на загальну суму 442 тис. грн. та заблоковано на банківських рахунках 1,4 млн. грн.
Направлені постанови на проведення перевірок 43 субєктів господарювання, які користувались послугами “конвертаційних” центрів, прогнозована сума нарахувань – 23 млн.грн..
У відношенні посадових осіб підприємств-користувачів “конвертаційних” центрів порушена кримінальна справа за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Завдані державі збитки відшкодовані у повному обсязі, до бюджету надійшов 1 млн.грн..

У серпні поточного року співробітниками УПМ ДПС у Чернігівській області спільно з співробітниками головного управління податкової міліції (ГУПМ) ДПС України виявлений міжрегіональний “конвертаційний” центр. Одним із основних користувачів якого було чернігівське підприємство, що займається оптовою та роздрібною торгівлею картками поповнення рахунків. За результатами проведеної перевірки підприємству донараховано майже 12,5 млн. грн. На даний час відносно керівника чернігівського підприємства вирішується питання щодо порушення кримінальної справи за ухилення від сплати податків.

Виявлено 27 фактів необґрунтованої заяви на відшкодування ПДВ на загальну суму майже 9 млн. грн. Порушено 3 кримінальні справи, з них 2 – за ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), а 1 – за ст.364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Сума ПДВ, яка знаходиться під кримінальним провадженням, становить понад 1 млн. грн.

У жовтні 2012 року за ініціативи співробітників податкової міліції області проводилась планова документальна перевірка чернігівського підприємства, засновником якого є підприємство з офшорної зони. За результатами перевірки донараховано 493 тис. грн.

За матеріалами, зібраними співробітниками податкової міліції у відношенні службових осіб підприємств-переможців державних закупівель, порушено 13 кримінальних справ: 9 – за ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), 1 – за.ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), 3 – за ст.212 КК України. Завдані державі збитки відшкодовані в сумі майже 5 млн.грн..

За фактами незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів викрито 27 злочинів.
З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 9,9 млн. грн., з них товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи – на 3,5 млн. грн.

Викрито 21 підпільний цех з виробництва товарів народного споживання.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини