Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 січня, 16:23:37

Про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Чернігівської обласної ради

15.11.2012   09:18

14 листопада начальник управління комунального майна Володимир Сидоренко провів семінар-нараду з керівниками та спеціалістами комунальних підприємств обласної ради.

Основним у його порядку денному розглянуто питання про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств обласної ради, які перебувають у сфері підпорядкування управління комунального майна за 9 місяців 2012 року та вжиття необхідних заходів по виконанню річних завдань.

Виступаючи з цього питання, начальник аналітичного відділу управління Володимир Рябчун, зокрема, зазначив, що середньооблікова чисельність працюючих комунальних підприємств станом на 1 жовтня 2012 року склала 1 904 особи, а середня заробітна плата працюючого – 2 635 грн.

За підсумками фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств у звітний період обсяги виробленої продукції становлять 244 млн. 686 тис. грн. Загальна сума чистого доходу від реалізації продукції по всіх комунальних підприємствах сягає 240 млн. 868 тис. грн.

До загального фонду обласного бюджету за результатами 9 місяців 2012 року всіма комунальними підприємствами перераховано понад 3 млн. грн.

Про результати фінансово-господарської діяльності звітували керівники комунальних підприємств Чернігівської обласної ради: КП “Ліки України” – Світлана Пасталиця, КП “Чернігівоблагроліс” – Іван Донець, КП “Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації” – Леонід Сахневич, КП “Облсвітло” – Олександр Коновалов, КП “Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат” – Євген Жарницький та КП “Центр реабілітації, оздоровлення та трудотерапії” – Володимир Падій.

Завершуючи семінар-нараду, Володимир Сидоренко акцентував увагу керівників на подальшому виконанні фінансових показників та цілей, які були поставлені перед ними в поточному році, а також висловив зауваження і пропозиції щодо активізації роботи збиткових підприємств.

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини