Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 08:42:09

Щодо передачі вказаного автомобіля не зверталися...

14.11.2012   10:38Агенцiя

Спростування інформації у публікації “Чернігівські підлеглі Лавриновича їздитимуть на роботу на Bentley”

В інформації зазначено, що відділ примусового виконання рішень Головного управління юстиції у Чернігівській області 17 жовтня отримав у безоплатне користування автомобіль Bentley Continental Spur 2007 року випуску.

Вказана інформація не відповідає дійсності.

Так, дійсно, на виконанні у відділі примусового виконання рішень Головного управління юстиції у Чернігівській області перебуває виконавче провадження по виконанню виконавчого документа про конфіскацію на користь держави вищевказаного автомобіля.

Державним виконавцем при виконанні цього рішення вжито всіх заходів, передбачених Законом України “Про виконавче провадження”.

У зв’язку з тим, що зазначений автомобіль не був реалізований в установленому законодавством порядку 17.10.2012 на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України в розділі “Система реалізації конфіскованого та арештованого майна” розміщено повідомлення про передачу автомобіля.

Станом на 13.11.2012 жодна з осіб, яким надано право отримання майна, а також органи державної виконавчої служби Чернігівської області та інші органи державної виконавчої з питань щодо передачі вказаного автомобіля не зверталися.

http://www.dvs.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=991

Останні новини Чернігівщини

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 08:36

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в жовтні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

У Мені безробітним презентували роботодавця

У Мені безробітним презентували роботодавця 08:24

Днями в Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості шукачам роботи презентували ТОВ «Мена-Авангард», якому наразі потрібні кадри.

Чернігівською митницею перераховано до бюджету за січень-жовтень понад 3,6 млрд гривень

Чернігівською митницею перераховано до бюджету за січень-жовтень понад 3,6 млрд гривень 08:02

Протягом 10 місяців Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано понад 3,6 млрд гривень.

Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку

Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку 07:57

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено в повному обсязі позовні вимоги Чернігівської місцевої прокуратури та визнано бездіяльність Відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій Чернігівщини протиправною.

В Прилуках поліція затримала підозрюваного у вбистві власної матері

В Прилуках поліція затримала підозрюваного у вбистві власної матері 07:54

Правоохоронці затримали чоловіка, який під час побутової сварки схопився за ніж та наніс низку ударів матері. Від отриманих травм жінка померла.