Щодо передачі вказаного автомобіля не зверталися...
Спростування інформації у публікації “Чернігівські підлеглі Лавриновича їздитимуть на роботу на Bentley”
В інформації зазначено, що відділ примусового виконання рішень Головного управління юстиції у Чернігівській області 17 жовтня отримав у безоплатне користування автомобіль Bentley Continental Spur 2007 року випуску.
Вказана інформація не відповідає дійсності.
Так, дійсно, на виконанні у відділі примусового виконання рішень Головного управління юстиції у Чернігівській області перебуває виконавче провадження по виконанню виконавчого документа про конфіскацію на користь держави вищевказаного автомобіля.
Державним виконавцем при виконанні цього рішення вжито всіх заходів, передбачених Законом України “Про виконавче провадження”.
У зв’язку з тим, що зазначений автомобіль не був реалізований в установленому законодавством порядку 17.10.2012 на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України в розділі “Система реалізації конфіскованого та арештованого майна” розміщено повідомлення про передачу автомобіля.
Станом на 13.11.2012 жодна з осіб, яким надано право отримання майна, а також органи державної виконавчої служби Чернігівської області та інші органи державної виконавчої з питань щодо передачі вказаного автомобіля не зверталися.
http://www.dvs.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=991
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.