Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 12:49:57

Едуард Прутнік та Станіслав Прокопенко здійснили робочу поїздку до Семенівського району

11.11.2011   16:51Агенцiя

11 листопада перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко і народний депутат України Едуард Прутнік здійснили робочу поїздку до Семенівського району.

Едуард Прутнік та Станіслав Прокопенко здійснили робочу поїздку до Семенівського району

Едуард Прутнік та Станіслав Прокопенко здійснили робочу поїздку до Семенівського району

У рамках поїздки відбулася зустріч з представниками кооперативу по газифікації вул. В.В.Сенька у м.Семенівка, на якій обговорено питання проведення газопроводу до зазначеної вулиці. Станіслав Прокопенко запевнив мешканців, що обласна державна адміністрація надасть фінансову допомогу для вирішення цього питання.

Далі маршрут пролягав до Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1, де відбулося урочисте відкриття реконструйованої котельні цієї школи.

Виступаючи на урочистостях Станіслав Прокопенко зазначив: “Сьогодні в житті Семенівської загальноосвітньої школи № 1, та, мабуть, і всього Семенівського району нерядова подія. Стараннями багатьох людей вдалося завершити доволі фінансово затратний проект – реконструкцію котельні цієї школи. Загальні витрати на реконструкцію об’єкта склали 927, 3 тис. гривень. Щоб перетворити всі школи області і вашого району, в тому числі, в сучасні освітянські центри, оснащені найновішим навчальним обладнанням, зручними меблями, забезпечити теплом і комфортом, нам необхідно ще багато працювати”.

Він також відзначив, що Уряд і держава обрали шлях активного впровадження енергозберігаючих технологій та використання альтернативних видів палива, тому при розробці даного проекту реконструкції був врахований цей важливий аспект.

Перший заступник голови облдержадміністрації подякував керівникам району, розробникам проекту, безпосереднім виконавцям за швидку і якісну роботу по реконструкції котельні. А вчителям і школярам цього навчального закладу побажав успішного і цікавого навчального процесу.

Котельні на території Семенівської гімназії № 2 по вул.Шкільна, тепер забезпечує якісне і стабільне теплопостачання для трьох найбільших освітніх осередків міста, а саме Семенівської гімназії № 2, дошкільного навчального закладу № 6 “Сонечко” та Будинку творчості дітей та юнацтва. Слід зазначити, що протягом жовтня-листопада поточного року ВАТ “Облтеплокомуненерго” провело реконструкцію котельні. Було демонтовано один існуючий газовий котел, замість якого встановлено котел марки Kriger, який працює на альтернативних видах палива. Його потужність становить 0,5 Мвт (мегават). Вартість виконаних робіт становить 820 тис. грн.

Вітаючи вчителів, школярів, батьків з цією подією перший заступник голови облдержадміністрації відмітив, що у 2011 році в районі започатковано добру традицію – введення в експлуатацію реконструйованих котелень.

“Сьогодні освіта в цілому зазнає змін: змінюється структура і зміст, вводяться нові стандарти. Реформи, які сьогодні відбуваються у нашому освітньому просторі, робляться задля однієї мети – підвищити якість освіти. В поняття “якісна освіта” входить не тільки професійний рівень викладачів, але й наявність в школах комфортних умов для навчання. Дуже важливо те, що взимку діти будуть проводити час у теплих приміщеннях”, – наголосив Станіслав Прокопенко, та запевнив, що органи державної влади будуть робити все для стабільності в освіті та забезпечення належних умов навчання.

Говорячи про відкриття двох котелень у Семенівському районі, народний депутат України Едуард Прутнік підкреслив: “Відкриття цих об’єктів стало можливим завдяки злагодженій роботі місцевої влади, за підтримки керівництва області. Це сучасні та економічні об’єкти з новим обладнанням, які будуть працювати на благо людей”. Депутат-регіонал також привітав місцевих учнів і побажав їм успіхів у навчанні. “Упевнений, що відкриття шкільних котелень є святом не тільки для учнів та педагогів, а й для всіх жителів Семенівки і всього Чернігівського краю”, – додав він.

Цього ж дня Станіслав Прокопенко разом із Едуардом Прутніком взяли участь у розширеному спільному засіданні колегії Семенівської районної державної адміністрації та президії районної ради, на якому розглядалося питання соціально-економічного розвитку району за підсумками 9 місяців 2011 року. На спільному засіданні були присутні близько 150 учасників. Серед них: члени колегії, члени президії районної ради, керівники промислових, сільськогосподарських підприємств, працівники апарату РДА, та районної ради, представники ЗМІ.

У своєму виступі Станіслав Прокопенко зазначив, що регіональна влада відіграє важливу роль у процесі практичного впровадження реформ, започаткованих Президентом України та Урядом. Саме вона втілює в життя всі рішення, які приймаються центральними органами влади, а від рівня управління, кадрового забезпечення значною мірою залежить соціально-економічний розвиток території, вирішення нагальних проблем її жителів. Детальний аналіз соціально-економічної ситуації району свідчить як про досягнення певних позитивних результатів у окремих галузях господарського комплексу району, так і про існування ряду проблем та невирішених питань.

Далі він звернув увагу на основні проблемні питання, які потребують першочергової уваги з боку керівництва району та наголосив: “Сьогодні нашою основною стратегічною метою повинно стати – перетворення Чернігівщини в конкурентоспроможний, інвестиційно привабливий регіон з високим рівнем життя населення. Серед пріоритетних завдань, які ми визначили і реалізацію яких повинні забезпечити, є: виконання Програми соціально-економічного розвитку регіону на 2011 рік; забезпечення в повному обсязі освоєння коштів, виділених з державного бюджету на будівництво об’єктів соціально – економічного розвитку, житлово – комунального господарства, ремонту комунальних доріг; виконання планових розрахунків будівництва житла; забезпечення контролю за першочерговим фінансуванням видатків на оплату праці працівників бюджетної сфери та недопущення заборгованості з цих виплат; вирішення питань земельної реформи, реформування охорони здоров’я, освіти та системи житлово-комунального господарства”.

Заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, голова фракції Партії регіонів в обласній раді Станіслав Прокопенко зауважив: “Відбулась відверта і конструктивна розмова стосовно ситуації, яка склалася в реальному секторі економіки та соціальній сфері району. Детальний аналіз соціально-економічної ситуації району свідчить, як про досягнення певних позитивних результатів у окремих галузях господарського комплексу так і про існування ряду проблем та невирішених питань”.

С.Прокопенко також сказав: “Наше завдання на сьогодні – це ефективна злагоджена праця щодо концентрації наявних можливостей та ресурсів на виконання завдань програми соціально-економічного розвитку територій, забезпечення висхідної динаміки розвитку економіки та неухильного дотримання державних соціальних гарантій”.

У свою чергу Е.Прутнік резюмував: “Головна мета наших дій – це спільна робота заради покращення ситуації в регіоні, в області, в державі. Це не просто красиві слова – саме життя вимагає від нас такого підходу: знайти ключові проблеми, вирішити їх і на практиці досягти конкретного результату”.

 

До теми: Заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко і народний депутат України Едуард Прутнік на Семенівщині. Фоторепортаж

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини