У Чернігові назвали проєкти-переможці Бюджету участі
Сучасним дітям – сучасний спортивний майданчик. Так називається проєкт Бюджету участі 2021, який набрав найбільшу кількість голосів.

Всього цьогоріч було подано 92 пропозиції від чернігівців, 85 проєктів допустили до голосування. 12 жовтня у міській раді підбили підсумки і привітали переможців.
Кошторис на реалізацію проєктів бюджету участі склав 18 млн. грн. Цьогоріч перемогли 10 великих та 9 малих проєктів, але в наступному році реалізують на 2 більше.
Валерій Бондаренко – автор проєкту “Король рингу”, який вже реалізували. Щойно завершився масштабний чемпіонат з боксу, що зібрав спортсменів з різних куточків України. Цього року переміг інший його проєкт.
Великий проєкт фестивалю “Зелена сцена” автора Сергія Тонканова у цьому році став єдиним переможцем серед пропозицій в галузі культури.
Голосування проходило виключно в електронному форматі. Проєкти-переможці будуть реалізовані протягом 2022 року.
ТРА "Новий Чернігів"
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.