Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 05:32:29

Завершене голосування за проєкти Бюджету участі, проголосували цього року понад 29 тисяч чернігівців

02.10.2021   11:14Агенцiя

У Чернігові електронне голосування за подані в цьому році проєкти Громадського бюджету (Бюджету участі) завершилось. Проголосувати можна було до 24.00 год. 30-го вересня.

За даними системи електронного голосування, цього року в ньому взяли участь понад 29 тисяч чернігівців (29 206 чол.), і це на 6 тисяч більше, ніж минулого року.  Загалом чернігівці цього року віддали за найважливіші, на їх думку, їдеї 66 802 голоси. Кожен учасник мав можливість проголосувати за три великих і три малих проєкти.

Остаточне затвердження проєктів-переможців відбудеться на засіданні робочої групи з бюджету участі, яке має бути проведене в найближчі два тижні. А в наступному, 2022 році, ці проєкти будуть реалізовані коштом міського бюджету.

Загалом до загальноміського голосування в цьому році було допущено 85 проєктів. Детально ознайомитися з кількістю набраних кожним із них голосів та самими проєктами можна на інтернет платформі "Громадський проєкт" за посиланням https://chernihiv.pb.org.ua/projects.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини