«Велике будівництво» в обласній лікарні: голова ОДА ознайомився з ходом робіт в ЛОР-відділенні
Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус сьогодні, 15 вересня, відвідав обласну лікарню. У ході робочого візиту ознайомився з лікувальною та матеріально-технічною базою медзакладу, оглянув як уже відремонтовані відділення, так і приміщення, де ведуться роботи на виконання програми Президента України «Велике будівництво». Мова йде про отоларингологічне відділення, розміщене в хірургічному корпусі лікарні.
На сьогодні тут виконано близько 23% від запланованого: проведено демонтаж, вставлені вікна, замінюються комунікації. Усі роботи мають бути завершені за півтора місяця — 31 жовтня.
— Відверто кажу, не впевнений, що встигнемо. Та додає оптимізму той факт, що очільник закладу Андрій Жиденко — перший, хто зацікавлений у якісній і вчасній роботі. Він тут щодня і тримає руку на пульсі, — прокоментував В’ячеслав Чаус і вкотре наголосив на дотриманні вимог охорони праці на об’єкті та забезпеченні якості виконання робіт.
Проєкт реалізується коштом Державного фонду регіонального розвитку за співфінансування з обласного бюджету. Загальна вартість робіт та закупки необхідного обладнання перевищує 10 мільйонів гривень, з яких 9,2 млн надає ДФРР.
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.






