Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 07:25:44

До загальноміського голосування в Бюджеті участі допущені 85 проєктів з 90

04.09.2021   10:15Агенцiя

Третього вересня у залі Чернігівської міської ради відбулося чергове засідання робочої групи з питань реалізації Громадського бюджету (Бюджету участі) в місті Чернігові.

Робоча група розглянула 11 проєктів, які були направлені на доопрацювання на її попередньому засіданні (27 серпня).  

З 11 залишених на доопрацювання проєктів були розглянуті лише 7, інші 4 зняли з розгляду їх безпосередні автори.  

Всі проєкти, які розглядалися, були затверджені та допущені до загальноміського голосування. Проте кілька - з умовою доопрацювати їх до початку голосування.

Таким чином загальна кількість проєктів, допущених до загальноміського голосування - 85 з 90 зареєстрованих.

З 15 по 30 вересня мешканці Чернігова зможуть віддати свої голоси за найбільш цікаві та важливі з них. Як відомо, кожен чернігівець може обрати три малих і три великих проєкти. Ті з них, за які буде віддано найбільше голосів, будуть реалізовані коштом міського бюджету в наступному, 2022 році.

Платформа «Громадський бюджет», на якій можна ознайомитися з усіма проєктами і де відбувається процес голосування: https://chernihiv.pb.org.ua

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини