Почесне звання "Захисник України – Герой Чернігова" присвоєне ще 9 чернігівцям, які загинули в АТО/ООС
У Чернігові депутати міської ради проголосували за рішення щодо присвоєння почесного звання "Захисник України – Герой Чернігова" 9 чернігівцям, які загинули в АТО/ООС, і які зробили вагомий особистий внесок у захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України
А саме:
- Лободі Вадиму Михайловичу
- Лебєдєву Андрію Володимировичу
- Старченку Павлу Олександровичу
- Харитонову Сергію Миколайовичу
- Кравченку Євгену Анатолійовичу
- Бушніну Євгену Валерійовичу
- Лосю Роману Миколайовичу
- Пономаренку Дмитру Олександровичу
- Смирнову Павлу Юрійовичу.
Це питання розглядалося на засіданні 10-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання сьогодні, 26 серпня.
Почесне звання "Захисник України - Герой Чернігова" - відзнака територіальної громади міста Чернігова. Присвоюється щороку мешканцям міста Чернігова, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, перебуваючи безпосередньо в районі АТО/ООС. Окрім почесного звання, передбачене й вручення нагрудного знаку, а також разової грошової виплати в розмірі 10 мінімальних заробітних плат.
Запровадили таку нагороду у нашому місті у 2019 році, і вперше вручали її минулого року. Попередньо усі кандидатури погоджуються на засіданні відповідної комісії за пропозицією Ради ветеранів АТО/ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО/ООС при Чернігівській міській раді.
Вручення почесної відзнаки родинам воїнів-героїв відбуватиметься у жовтні під час урочистостей з нагоди Дня захисника України.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.
Співпраця з роботодавцями триває 16:10
«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.