Президентські відзнаки — жителям Чернігівщини
З нагоди Дня Незалежності України Глава держави відзначив жителів Чернігівської області. Відповідний Указ Президент підписав 23 серпня.
Так, за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці незалежності України нагороджено:
орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ГАЙДЕЯ Олексія Олексійовича — директора Чернігівського фахового коледжу інженерії та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну;
орденом «За заслуги» І ступеня
СУКАЧА Миколу Васильовича — художнього керівника академічного симфонічного оркестру «Філармонія», м. Чернігів;
орденом «За заслуги» ІІІ ступеня
РЕКОВЦЯ Олександра Івановича — токаря-розточувальника державного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Прогрес», Чернігівська область;
орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
ЗАПЕКУ Олену Миколаївну — заступника голови громадської організації «Родина воїна», м. Чернігів.
Також згідно з Указом присвоєно почесні звання:
«Заслужений артист України»
САВИЧ Людмилі Михайлівні — провідному майстрові сцени комунального закладу «Ніжинський академічний український драматичний театр імені М.М.Коцюбинського», Чернігівська область;
«Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»
ПРИМАЧЕНКУ Миколі Васильовичу — тренерові-викладачу комунального закладу «Чернігівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю» Чернігівської обласної ради.
Чернігівська ОДА за повідомленням офіційного
інтернет-представництва Президента України
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.