Анна Коваленко представила нового керівника Чернігівської РДА
Президент України 7 червня своїм Розпорядженням призначив Василя Тройну керівником Чернігівської районної державної адміністрації.
Після завершення адміністративно-територіальної реформи новоутворений район об'єднав території колишніх Городнянського, Козелецького, Куликівського, Ріпкинського та власне Чернігівського районів.
Сьогодні, 10 червня голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко представила активу Чернігівського району нового керівника місцевої адміністрації.
- Ця посада - не привілей, а відповідальність та щоденна робота. Ми сподіваємось на конструктивну та плідну взаємодію, - сказала голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко.
Район «столичний», тому до нього особлива увага. Голова ОДА висловила переконання, що новий керівник зможе себе реалізувати на новій посаді та докладатиме максимум зусиль для розвитку громад району.
Тройна Василь Іванович народився 12 березня 1973 року у місті Корюківка. Має дві вищі освіти. У 2005 році закінчив Київський міжнародний університет за спеціальністю «психологія». У 2019 — Університет економіки та права «КРОК», за спеціальністю банківська справа і страхування. Працював на керівних посадах у комерційних структурах міста Києва.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».