Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 06:10:25

Власником КНП "Чернігівська центральна районна лікарня" залишається Чернігівська районна рада

28.05.2021   10:09Агенцiя

В умовах децентралізаційних перетворень триває процес трансформації системи охорони здоров'я. Відповідно до чинного законодавства районні лікарні та інші об'єкти, які діяли на субрегіональному рівні, повинні до 1 липня 2021 року перейти в громади.

Тож яким буде майбутнє комунального некомерційного підприємства «Чернігівська центральна районна лікарня» йшлося сьогодні на нараді в обласній державній адміністрації за участю заступника голови обласної ради Дмитра Блауша, заступника голови обласної державній адміністрації Жанни Шерстюк, заступника Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції Олександра Атрощенка, голови Чернігівської районної ради Миколи Силенка, очільників територіальних громад Чернігівського району.

Про ключові напрямки діяльності КНП «Чернігівська ЦРЛ» доповів генеральний директор Дмитро Руденко. За словами Дмитра Руденка, лікарня діє як спеціалізований медичний заклад вторинного рівня надання медичної допомоги і обслуговує в основному жителів Чернігівського району і має всі необхідні ліцензії та сертифікати для належного обслуговування населення. Закладом укладений договір з Національною службою здоров'я України про медичне обслуговування за програмою медичних гарантій.

Дмитро Руденко детально зупинився та розповів про співпрацю з територіальними громадами, які долучаються до фінансування витрат на комунальні послуги медичного закладу, і цього року вже виділено 3 млн 730 тис грн на енергоносії.

Роз'яснення стосовно юридичних аспектів, фінансових механізмів та алгоритму взаємодії органів місцевого самоврядування і комунальних закладів охорони здоров'я в нових умовах надали керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

У результаті обговорення учасники наради дійшли згоди залишити без змін провадження діяльності КНП «Чернігівська ЦРЛ» у підпорядкуванні Чернігівській районній раді.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини